Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wojna gangów czyli Palikot kontra Kościół

Od pierwszej okupacji Słowian w 966 roku, dwie grupy dzielą się Polską niczym tortem na urodzinach. Watykan z Syjonizmem walczą o strefy wpływów.  Ostatni konflikt dosyć wyraźnie wskazuje na ostry konflikt, który jest wyreżyserowany przez pana tego świata celem zniszczenia wiary w Boga.  Zdecydowana większość katolików w swym uproszczonym rozumowaniu łączy nierozerwalnie kościoł z Bogiem. Szatanowi na tym wielce zalezy ponieważ wychodzące na jaw coraz intensywniej zepsucie panów w czarnych sukienkach powoduje odstąpienie od wiary.

ojciecchrzestny

Czytając poniższą informację jestem przekonany, nie tylko o zwycięstwie prawdy, ale i o tym, że tak czy owak oba gangi pracują na rzecz Boga. Przypomina to książkowego Mefista:

„„Jam jest tej siły cząstką drobną, co zawsze złego pragnie i zawsze czyni dobro

 

„Szef ZUS-u Zbigniew Derdziuk jest członkiem katolickiego wywiadu, czyli Opus Dei. Jak się okazało, tak ustawił przetarg na oprogramowanie dla ZUS-u, warte 600 mln, że wygrała firma Asseco – której przedstawiciel zasiada w radzie katolickiej fundacji księdza Fondowicza” – pisze na swoim blogu w Onecie Janusz Palikot. „Kościół okrada nas od lat, więc być może większość rodaków już się przyzwyczaiła, ale ja nie!” – grzmi szef Twojego Ruchu.”
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/palikot-o-aferze-w-zus-kosciol-okrada-nas-od-lat/rs57t
Tak jest zarówno z Palikotem jak i Watykanem. Palikot obnaża zarazę i bagno kościoła, natomiast Watykan w swym bałwochwalstwie zrealizował plan Boży doprowadzając do spełnienia się apokalipsy:
„”A ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec”
Szatan ostatecznie będzie przegrany. On już był od momentu zbuntowania się. Teraz jego celem jest tylko doprowadzenie jak największej ilości dusz, do jeziora ognistego cokolwiek ono znaczy…
Zaktualizowane: 14 lutego 2014 - 22:21

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish