Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wymóg Unii Europejskiej – zabawki dla świń

To nie jest żart prima aprilisowy. To są fakty.

swinie

 

Może to być piłka, albo zabawka na łańcuszku. Od 1 stycznia polscy hodowcy trzody chlewnej muszą zapewniać swoim zwierzętom rozrywki. Jeśli tego nie zrobią, mogą stracić dopłaty.

To, że kiedy świnie się nudzą, to mają głupie pomysły, nie jest dla polskich hodowców niczym nowym. Nowością jest fakt, że od 1 stycznia zabawki dla zwierząt są obowiązkowe w każdej hodowli, która ma co najmniej 10 loch. Wymóg ten wprowadziła dyrektywa Unii Europejskiej.

– Wkrótce rolnicy mogą spodziewać się kontroli – zapowiada Radomir Bańko, powiatowy lekarz weterynarii w Białej Podlaskiej.

Kontrolerzy sprawdzą nie tylko to, czy świnie mają zabawki, ale również powierzchnię chlewu, temperaturę i wentylację w pomieszczeniu czy dostępność zwierząt do paszy. Jeśli rolnik nie spełni warunków, może stracić dopłaty bezpośrednie do uprawianych przez siebie pól. A to i tak niewiele, w porównaniu do rozrywek na jakie mogą liczyć lochy z Europy Zachodniej. – Słyszałem o przypadkach montowania w kojcach paneli LCD, na których są wyświetlane obrazki – mówi Wadowski z LODR.”

 

źródło: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130129/MAGAZYN/130129466

 

Idea jest zgodna z syjonizmem oraz lucyferianizmem: postawić ludzi i zwierzęta na równi ich umysłowości.

“Goje jak zwierzęta pociągowe – mają służyć Żydom”

– Szokujące słowa rabina. Rabin Owadia Josef, duchowy przywódca partii Szas wchodzącej w skład koalicji rządzącej Izraelem oznajmił, że  “goje rodzą się po to, by służyć Żydom”.

– Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – zapowiedział rabin podczas przemówienia w synagodze. Potem porównał osoby, które nie są Żydami do… zwierząt pociągowych – pisze “Rzeczpospolita”. Zdaniem rabina, gdyby goje nie mogli służyć Żydom “nie mieliby po co istnieć”.

Jak widać plan jest realizowany i nie jest to wcale teoria spiskowa. To już sa fakty. Mamy już Telewizje dla „świń” a teraz zabawki.

Szatan zwany Lucyferem od początku istnienia człowieka w swej zazdrości chce nas zrównać do zwierząt. Napisałem o tym tutaj:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/05/w-panstwach-besti-zwierzeta-sa.html

W tym wszystkim jest jeszcze inny cel: przygotować nie myślące bydło do przyjęcia znaku bestii a w konsekwencji do nanotechnologii.

Jak wiemy przyjęcie znaku bestii będzie skutkowało owrzodzeniem.  Ludzkie ciała prawdopodobnie będą nie w pełni sprawne. Staną się więc robotami:

http://czasy-ostateczne.pl/robocop-2014/

Człowiek już nie będzie człowiekiem. Już teraz każą szczepić nasz dzieci.

Szanowni czytelnicy oni to wszystko już robią na wielu płaszczyznach. Niegdyś, około 20 lat temu słuchałem namiętnie zespołu Suede i ich piosenki pt We are the pigs – „wszyscy jesteśmy świniami”

Świńskie życie w tej Polsce jest, ale jeszcze mamy swoje zabawki: iPady, smartphony no i TVN

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish