Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

ChazaroUSA wykorzystują sztuczną inteligencję do wykrywania „przestępstw myślowych” w mediach społecznościowych

Scenariusz filmu science fiction pt. “Raport Mniejszości” powoli staje się rzeczywistością.

 

Rząd USA zaczął wykorzystywać sztuczną inteligencję do wykrywania „myślo-przestępców” w mediach społecznościowych i zgłaszania ich organom ścigania w celu podjęcia dalszych działań.
Służba Celna i Ochrony Granic (CBP), działająca pod patronatem Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego (DHS), nawiązała współpracę z firmą Fivecast zajmującą się technologią sztucznej inteligencji w celu wdrożenia oprogramowania do monitorowania mediów społecznościowych, które wykrywa „problematyczne” myśli i emocje użytkowników, a następnie je zgłasza  na policję w celu ewentualnego ukarania .
Co nie jest zaskakującym logo firmy FIVECAST to pentagram…
Oni niemal zawsze się podpisują. Albo jest to pentagram, albo heksagram, albo trzy szóstki lub na inne jeszcze sposoby, o których piałem wiele razy.
Dzięki serii żądań FOIA niezależny serwis medialny 404 odkrył różne dokumenty marketingowe Fivecast szczegółowo opisujące użyteczność jego oprogramowania dla organów ścigania:
Z zarchiwizowanego dokumentu wynika, że ​​Urząd Celny i Ochrony Granic (CBP), będący częścią Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego, kupił oprogramowanie warte miliony dolarów od firmy wykorzystującej sztuczną inteligencję do wykrywania „nastrojów i emocji” w postach internetowych.
CBP powiedziało 404 Media, że ​​wykorzystuje tę technologię do analizowania informacji o podróżach z otwartych źródeł dotyczących osób przybywających lub wyjeżdżających, które według agencji mogą zagrażać bezpieczeństwu publicznemu, bezpieczeństwu narodowemu lub legalnemu handlowi i podróżom. W tym przypadku konkretna firma o nazwie Fivecast oferuje również rozpoznawanie obrazów i filmów „w oparciu o sztuczną inteligencję” oraz wykrywanie „potencjalnie ryzykownych terminów i zwrotów” w wielu językach – wynika z jednego z dokumentów.
Pjmedia.com podaje : Fivecast, zgodnie ze swoją misją jest „z pewnością używany przez wiodące organizacje zajmujące się obronnością, bezpieczeństwem wewnętrznym, egzekwowaniem prawa, bezpieczeństwem korporacyjnym i wywiadem finansowym na całym świecie” oraz „przeprowadza unikalne gromadzenie danych i wykorzystuje sztuczną inteligencję analityki, aby sprostać najbardziej złożonym wyzwaniom informacyjnym.” Firma twierdzi, że współpracuje z agencjami wywiadowczymi wszystkich pięciu krajów tworzących tzw. sojusz „ Pięć Oczu ” – Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Nowej Zelandii, Australii i Kanady.
Jeśli z wyżej wymienionymi państw wywiadami współpracuje to także z każdym państwem NATO a tym bardziej Polską..
Ale my nie musimy tego wiedzieć albowiem Polacy są podsłuchiwani izraelski  programem Pegasus.
Co prawda akurat ten artykuł dotyczył dziennikarzy, ale dziennikarzy krytykujących władzę, a przecież każdy kto jest aktywny  w portalach społecznościowych  i aktywnie krytykuje system bestii jest monitorowany.
Kwestia emocji.
Wśród wielu sygnałów ostrzegawczych, które według Fivecast jest w stanie wykryć za pomocą swojego oprogramowania, znajdują się emocje użytkownika. Wykresy z materiałów marketingowych odkryte przez 404 przedstawiają dane dotyczące różnych emocji, takich jak „smutek”, „strach”, „gniew” i „wstręt”, wyrażanych na przestrzeni czasu w mediach społecznościowych. „Na przykład jeden wykres pokazuje skrajny stopień złości i wstrętu w okresie od początku 2020 r. u danej osoby docelowej” – podaje 404.
Wiele filmów science fiction pokazywało, że emocje będą zabronione. Ostatecznie seks będzie zabroniony.

Z nowej rzeczywistości równych i równiejszych jak bogacze z  wyspy Maui nikt nie będzie mógł być smutny, gdyż zostanie podejrzany o samodzielne myślenie.

To będzie ucisk jakiego nigdy na świecie nie było.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish