Truth in the end times. Biblical Christians.

Biblical Christians. THE TRUTH FOR THE FOLLOWERS OF JESUS CHRIST "Ye shall know the truth, and the truth shall make you free."

Armia USA może najechać na Meksyk pod pretekstem walki z kartelami narkotykowymi. Jest projekt ustawy uznający kartele za organizacje terrorystyczne.

Trump ostrzegał przed planem uznania karteli narkotykowych za organizacje terrorystyczne, ale przed wyborami politycy wiele obiecują, a później jest jak jest. Jednakże kongresmen Chip Roy z Teksasu przedstawił  projekt ustawy „Drug Cartel Terrorist Designation Act”, na mocy której kartele narkotykowe z Meksyku zostałyby uznane przez Stany Zjednoczone tak jak Trump zapowiadał za organizacje terrorystyczne.

Uchwalenie ustawy oznaczałoby wpisanie czterech największych organizacji przestępczym w Meksyku na listę zagranicznych organizacji przestępczych.

 

Jeśli więc USA zaatakowały Afganistan pod pretekstem zniszczenia AlKaidy, to co stoi na przeszkodzie, aby armia USA wjechała do Meksyku pod pretekstem walki z mafią narkotykowa co zyska wielka aprobatę nie tylko Amerykanów ale i całego świata.

Trump już w 2020 roku  zasugerował ataki rakietowe w Meksyku.*

Jeśli armia amerykańska spełni groźbę skierowaną przeciwko kartelom, możliwe będą wszelkie odwety ze strony syndykatów przestępczych znany z dekapitacji (ścięcie głowy) cywilów.

 

Każdy, kto szukał prawdy o otaczającym świecie doskonale wie, że obecny Meksyk wraz z kartelami został stworzony przez CIA, a rząd USA sponsorował kartele czego dowodem był np. ten jakby nie było systemowy news:

https://www.theguardian.com/world/2012/sep/19/justice-fast-furious-holder-cleared

 

Jeśli USA zaatakuje kartele traktując je jak Al Kaidę, to istotnie sytuacja się rozwinie do takiego punktu, że interwencja zbrojna USA w Meksyku po takich sytuacjach jakich się spodziewają dziennikarze poniżej  doprowadzi do OFICJALNEGO przejęcia przez USA Meksyku:

 

 

„Kartele mogą wziąć odwet, uderzając w miękkie cele, takie jak turyści lub cele dyplomatyczne w Meksyku, być może żołnierze Administracja Trumpa wdraża na wspólnej granicy, a nawet wykorzystuje sieci w samych Stanach Zjednoczonych”. **

 

W tym katolickim kraju kartele na wieść o projekcie ustawy „Drug Cartel Terrorist Designation Act” przesyłają do mediów społecznościowych informacje o gotowości walki z amerykańskimi żołnierzami chwaląc się pancernymi samochodami i uzbrojeniem.

 

 

No cóż …pycha bandytów idzie przed ich upadkiem..

 

W każdym razie bardzo ciekawie zaczyna się dziać wokół USA. Przymiarki do przejęcia Kanady, walka z kartelami w Meksyku, Panama, Grenlandia…

 

 

 

 

* https://www.theguardian.com/us-news/2022/may/09/trump-mark-esper-memoir-missiles-mexico-book

** https://www.theguardian.com/us-news/trump-administration

_________________

 

Jeśli uważasz, że to co robię jest słuszne i chcesz mnie wesprzeć, link do wsparcia jest tutaj -> WSPARCIE.

lub dane tutaj:

 

PKO

Recipient: Peter

Tytułem: Bezinteresowna darowizna dla admin detektywprawdy.pl

 

account no: 03102026290000910204005278

 

Dla chcących zachować anonimowość jestem na buycofee:

 

https://buycoffee.to/detektywprawdy

 

Serdecznie dziękuję za wsparcie.

 

 

Updated: 3 February 2025 — 10:13

Leave a Reply Cancel reply

Truth Detective, Good News and Revelation © 2015 Frontier Theme
English
Polish
Polish
English
Exit mobile version