W poniższym wideo w sposób niezwykle precyzyjny wypełnia się ostatni część Palnu 3 wojen Światowych chazaro-masona Alberta Pikea:
Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.
Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.
Chazaro masoneria chce doprowadzić do sytuacji, kiedy ludzie zmęczeni zainstalowanymi im imigrantami chcąc przeżyć będą musieli walczyć z nachodźcami, którzy zostali sprowadzeni przez chazarskich polityków. Wtedy rzeczywiście okaże się, że chrześcijaństwo wielu było iluzją.
My w Polsce jesteśmy jeszcze na etapie możliwości zablokowania najazdu imigrantów w wieku poborowym nazywanych sarkastycznie „lekarzami i inżynierami”. I choć mamy na wschodzie mur a na zachodzie Ruch Obrony Granic to i tak uważam, że robi się zdecydowanie za mało.
Co możemy więc zrobić, żebyśmy nie mieli drugiej Hiszpani, drugiej Francji czy drugich Niemiec w Polsce?
Przede wszystkim uświadamiać znajomych, modlić się ażeby zrozumieli skalę zagrożenia, wysłać im filmy o imigrantach.
Słuchajcie, my mamy tutaj zupełnie inną rzeczywistość niż w krajach zachodu. Na ulicach nie ma jeszcze tak widocznego folkloru…
W Kielcach jest ich zdecydowanie więcej niż kilka lat temu.
My wierzący biblijnie doskonale wiemy, że Wielki ucisk musi nadejść, ale jego forma i natężenie jak to często powtarzam będzie różna w poszczególnych krajach.
Czy wiecie dlaczego miliony Polaków jeździ co rok do Chorwacji a nie do Włoch? Dlatego, że jest tam bezpieczniej.