Truth in the end times. Biblical Christians.

Biblical Christians. THE TRUTH FOR THE FOLLOWERS OF JESUS CHRIST "Ye shall know the truth, and the truth shall make you free."

Policja aresztowała uczennicę za odmowę noszenia maski. USA staje się krajem totalitarnym.

Amerykanie dokładnie rok temu przegrali swój kraj wybierając tzw “śpiącego” komunistę Bidena. To nie jest przydomek wymyślony przeze mnie.

Marionetka Rotchlidsów przez swoich ludzi dwoi się i troi aby wprowadzić terror 1984.

 

Grace Smith, uczennica Laramie High School w Wyoming, była w tym tygodniu zaangażowana w prawną bitwę ze swoją szkołą średnią o nakaz noszenia  maski, a dystrykt zareagował w tym tygodniu, zamykając całą szkołę na półtorej godziny aby ją zakuć w kajdanki i aresztować.

 

Grace Smith wierzy, że Konstytucja Stanu Wyoming chroni jej prawo do podejmowania własnych decyzji medycznych, a tym samym zabrania nakładania masek. Jednak okręg szkolny hrabstwa Laramie wprowadził we wrześniu nakaz dotyczący maski w odpowiedzi na rosnącą liczbę przypadków COVID-19.

 

Ojciec jej  twierdzi, że on i jego córka próbowali rozmawiać z wieloma urzędnikami stanowymi na temat ich obaw o legalność nakazu  maski, ale powiedziano mu, że jedynym sposobem na zakwestionowanie tego było skierowanie się do sądu, co wiązałoby się z ryzykiem działań dyscyplinarnych Smitha.

 

 

Za pierwszym razem, gdy zostałam zawieszona, “po prostu wyszłam” – powiedziała Smith. “Potem, po rozmowie z naszym adwokatem, zdecydowaliśmy się to przeforsować, więc we wtorek nie wyszłam, wzięłam 500 dolarów grzywny i wyszłam”. Nie wychodząc, została ukarana grzywną przez Departament Policji w Laramie za wtargnięcie.

Po odbyciu dwudniowego zawieszenia, wróciła w czwartek i ponownie dostała mandat za wtargnięcie. Kiedy nadal odmawiała opuszczenia szkoły, twierdząc, że ma prawo tam być, została aresztowana. Para funkcjonariuszy LPD kazała Smith złożyć ręce przed sobą, zakuli ją w kajdanki i przewieźli na posterunek policji w centrum Laramie, gdzie Smith została zwolniona.

 

 

Ten epizod został nagrany przez Smith jej telefonem i pokazuje, że interakcja była spokojna i pełna szacunku dla wszystkich stron. Wiedziała, że grozi jej kolejny mandat w wysokości 500 dolarów, ale Smith powiedziała, że była zaskoczona, że incydent przerodził się w zamknięcie szkoły i jej aresztowanie.

 

Dzisiaj aresztują za maski, a za co za pół roku?

 

Policja jest już policją illuminati i policją Ritchlidsów, jezuitów …

Część policjantów zacznie odchodzić w przeciągu kilku lat i pozostaną sami bezwzględni służbiści.

Problem polega na tym, że wraz ze wzrostem opresji wzrośnie agresja ludzi przeciwnych sponsorowaniu państwa antychrysta.

 

System bestii dopiero się rozpędza.

 

 

https://www.theblaze.com/news/a-wyoming-high-school-student-refused-to-wear-a-mask-so-police-locked-down-the-entire-school-and-arrested-her

https://www.theblaze.com/news/a-wyoming-high-school-student-refused-to-wear-a-mask-so-police-locked-down-the-entire-school-and-arrested-her

https://www.theblaze.com/news/a-wyoming-high-school-student-refused-to-wear-a-mask-so-police-locked-down-the-entire-school-and-arrested-her

Updated: 10 October 2021 — 19:28

Leave a Reply

Truth Detective, Good News and Revelation © 2015 Frontier Theme
en_USEnglish