Truth in the end times. Biblical Christians.

Biblical Christians. THE TRUTH FOR THE FOLLOWERS OF JESUS CHRIST "Ye shall know the truth, and the truth shall make you free."

W Anglii zgłoszono 200 tysięcy niepożądanych skutków ubocznych po szczepieniach.

Witam z frontu 3 wojny światowej jaką jest wojna informacyjna.

Ofiar jest coraz więcej.

Przepraszam za wyrażenie, ale kiedy rozmawiam z przypadkowo napotkanymi ludźmi w realu dochodzę do wniosku, że społeczeństwo jest tępe.

Dictionary of the Polish Language:

 

1. «źle tnący lub słabo kłujący»
2. «spłaszczony, ścięty»
3. «świadczący o braku inteligencji lub o bierności»
4. «odczuwany, słyszany niewyraźnie; też: męczący»
5. «o niektórych zmysłach: osłabiony, pozbawiony ostrości»
6. obraźl. «ograniczony umysłowo»
https://sjp.pwn.pl/sjp/tepy;2529654.html

 

Tak, Polacy są nienaostrzeni, słabi, bierni, pozbawieni ostrości i ograniczeni umysłowo.

Mam być delikatny kiedy ludzie cierpią?

To domena ewangelicznych dyletantów, ludzi religijnych, słabeuszy duchowych, niemartwiących się o życie drugiego człowieka, Oni będą mówić tylko o zbawieniu, że życie wieczne jest najważniejsze. Będą się modlić o chorych, ale kiedy zaszczepieni odczuwają skutki uboczne dźgania i część nawet umiera, to oni chowają głowę w piasek strusie jedne.

Swoją drogą, tak pragmatycznie patrząc, te duchowe eunuchy, nie mają pojęcia, że niezbawieni umierający mogli mieć więcej czasu na nawrócenie.

Mógłbym powymieniać teraz tych wyjaśniaczy biblijnych, ale pora jest na edukowanie, a nie zajmowanie się pięknoduchami.

 

 

Jeśli chcesz dojść do prawdy, to przekonasz się Szanowny czytelniku, że prawdy nie ma, ale dowiesz się, że jest demokracja w uznaniu prawdy. Dla jednych prawdą jest PIS dla innych prawdą jest SLD i PO.

Podobnie ze szczepieniami. Dla jednych są one ostatnią deską ratunku, dla innych śmiertelnie szkodzą. Dla jednych noszenie masek jest posłuszeństwem wobec prawa, dla innych profilaktyką zdrowotną. Po przeciwnej stronie będą osoby nie znoszące przymusu wolnościowcy, inne szukające swoich praw i ostatnią grupę stanowią świadomi niedotlenienia zainteresowani swoim zdrowiem Polacy.

Prawda jest demokratyczna. Powiem kolokwialnie –  wymiękam, kiedy rozmawiam z innymi o plandemi. Najgorsze jest w tym wszystkim to, że znajomość prawdy nie ma wykształcenia.

Szczepią się lekarze, inżynierowie, nauczyciele.

Generalnie jednym wspólnym mianownikiem ofiar plandemi jest niechęć do prawdy. Może nawet wstręt.

Prawda w umysłach ludzkich jest jak spółka z o.o. Do pewnego momentu jest prawdą. Jeśli pasuje ona do swoich osobistych wyobrażeń to jest prawdą, ale jeśli nie wkomponowuje się w indywidualne wyobrażenia o rzeczywistości to nie jest prawdą.

Ignorancja ma swój wielki koszt. Największym jest utrata życia.

Ludzkość to ignoranci. Łac. ignorare ‘nie wiedzieć, nie znać”.

To są ci, którzy lubią nie wiedzieć.

 

 

Izrael i za nim Polska promują korzyści wynikające ze szczepień. Zielony paszport mający być zachętą jest haczykiem dla śniętych ryb.

 

Zarówno szczepionki Pfizer / BioNTech, jak i Oxford / AstraZeneca mRNA COVID otrzymały tymczasowe zezwolenie w Wielkiej Brytanii od Agencji Regulacji Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej (MHRA), pierwsza w połowie grudnia 2020 r., A druga na początku stycznia 2021 r. następnie w ramach programu żółtej kartki oznaczono łącznie 191 832 indywidualnych zdarzeń niepożądanych lub skutków ubocznych o różnym stopniu obrażeń. Spośród odnotowanych urazów szczepionka AstraZeneca konsekwentnie dawała najgorsze wyniki, odpowiadając za 60% wszystkich zdarzeń niepożądanych i 58% zgłoszeń głuchoniemych i ślepych. Ponadto z 402 zgonów 197 zgłoszono po zastosowaniu preparatu Pfizer, a 205 po przyjęciu szczepionki AstraZeneca.

Source:

https://www.lifesitenews.com/news/uk-35-people-deaf-and-25-blind-after-taking-mrna-vaccine-shots

 

Czy macie świadomość jak bardzo ludzie są niemądrzy? Pewna osoba w realu mi powiedziała, że ona się zaszczepi, ponieważ ta szczepionka Pfizer jest lepsza niż Astry.. Jak to modnie się obecnie mówi: rence opadajo…

 

W tym świecie pełnym grzechu czymś normalnym jest popełniać błędy. Ale głupotą jest nie wyciągać wnioski.

 

NAJNOWSZE DANE, KTÓRE POCHODZĄ Z OKRESU DO 19 LUTEGO I ZOSTAŁY OPUBLIKOWANE 22 LUTEGO, UJAWNIAJĄ MNÓSTWO DESTRUKCYYJNYCH  SKUTKÓW UBOCZNYCH, ALE NIE ZANIEPOKOIŁO TO URZĘDNIKÓW MHRA, KTÓRZY UTRZYMUJĄ, ŻE „NA PODSTAWIE OTRZYMANYCH RAPORTÓW NIE ZIDENTYFIKOWANO ŻADNYCH INNYCH NOWYCH OBAW DOTYCZĄCYCH BEZPIECZEŃSTWA .”

WNIOSKUJĄ Z TEGO, ŻE „OGÓLNE DOŚWIADCZENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA OBU SZCZEPIONEK SĄ TAK DALEKIE, JAK OCZEKIWANO Z BADAŃ KLINICZNYCH”.

 

Organ regulacyjny podwoił poparcie dla wsparcia szczepień, stwierdzając, że „oczekiwane korzyści szczepionek w zapobieganiu COVID-19 i poważnym powikłaniom związanym z COVID-19 znacznie przewyższają wszelkie obecnie znane skutki uboczne”, w tym głuchotę, ślepotę i śmierć.

 

Ciężko w ten sposób nie dojść do twierdzenia, iż covid-19 jest religią. W chrześcijaństwie ważniejsze jest zbawienie od życia na ziemi.

Dla religii lucyferian spod znaku heksagramu większą wartość ma kowidianizm a aniżeli życie i zdrowie ludzkie. Czyż to nie jest już religią?

Ważniejsze jest mRNA wpływające na DNA aniżeli życie ludzkie. Inicjacja lucyferiańska ma większą wartość niż zdrowie i życie.

Masoński lucyferianizm daje zbawienie w przygotowaniu do stania się cyborgiem. Oto życie wieczne wg szatana.

 

 

MHRA uzasadniła to stanowisko, powołując się na pasywny analityczny charakter nagrań w systemie żółtej kartki: Jest to system samo-zgłaszania. Oznacza to, że żaden z poważnych urazów ani nawet zgonów nie został potwierdzony przez licencjonowanego lekarza, co daje MHRA pewną swobodę w stwierdzeniu, że „dostępne dowody nie wskazują obecnie na to, że szczepionka spowodowała zdarzenie”.

 

Choćby umarło 100 tysięcy ludzi, to pozycja i funty będą miały dla tych lekarzy większą wartość niż życie człowieka.

MHRA raczej faworyzuje użycie terminu „związane czasowo” do opisania następujących po sobie zdarzeń niepożądanych po wstrzyknięciu szczepionki, które opisują jako „zdarzenia występujące po szczepieniu, które mogą, ale nie muszą być spowodowane przez szczepionkę”.

 

W Stanach Zjednoczonych VAERS zgłosiło 23 przypadki całkowitej głuchoty i 27 przypadków jednostronnej głuchoty, przy czym szczepienie Pfizera stanowiło 76% skarg. Ponadto odnotowano 29 przypadków częściowej lub całkowitej ślepoty, z czego ponad połowa nastąpiła po podaniu szczepionki Pfizer.

 

Masońscy pastorzy i księża katoliccy w zdecydowanej większości milczą. Bóg jest tylko w budynku kościoła. Poza nim to już jest polityka, świat. Stąd wierzący częściej zaczynają wchodzić na takie strony jak mój blog.

Kasta ludu wybranego przez szatana rządzi. Człowiek oddany Jezusowi troszczy się o innych. Nie wszystkich się da uratować, ale przynajmniej część i o nich trzeba walczyć.

 


If you'd like to support me in what I do, I'm providing wire transfer details:
Recipient: Peter

In the title: "selfless donation for admin of detectiveprawdy.pl"

PKO. account no: 03102026290000910204005278

Thank you very much

_________________________
Jestem christiańskim, biblijnym publicystą, blogerem, vlogerem i miłośnikiem Prawa Bożego.

Od ok 10 lat kieruje się Prawem Bożym i w oparciu o to Prawo relacjonuje rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza plandemią, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.
________________

Mój profil na Facebooku: https://www.facebook.com/detektywprawdy

 

 

Updated: 9 March 2021 — 09:00

Leave a Reply

Truth Detective, Good News and Revelation © 2015 Frontier Theme
en_USEnglish