Truth in the end times. Biblical Christians.

Biblical Christians. THE TRUTH FOR THE FOLLOWERS OF JESUS CHRIST "Ye shall know the truth, and the truth shall make you free."

Apokaliptyczne osuwiska ziemi w Norwegii. Kolejny znak po koniunkcji Saturna i trzęsieniu ziemi w Chorwacji.

Istotnie to jest nowy etap  czasów ostatecznych. Pierwszym było wprowadzenie planowanej demonii. Jeśli jesteś na moim blogu, to oznacza, że czujesz, że to co się dzieje na świecie nie wróży nic dobrego.

 

Najpierw koniunkcja Jowisza z Saturnem, następnie spalający się meteoryt nad Chinami, później seria trzęsień ziemi w Chorwacji największa w Europie od XIX wieku a teraz osuwiska w Norwegii.

 

 

 

Wczoraj to jest 30 grudnia w norweskim Gjerdrum ziemia osunęła się na długości niemal jednego kilometra ( 700 metrów) wchłaniając 14 domów totalnie zniszczonych, 1000 osób zostało ewkuowanych a 26 zaginęło.

Kolejnych 1,5 tys. osób może zostać zmuszonych do opuszczenia swych domów.

Mówi się, że było to największe z osuwisk w historii Norwegii.

Co ciekawe, na razie nie ma racjonalnych przesłanek do wytłumaczenia tego osuwiska.

Z jednej strony mogą to być tzw sinkhole, czyli leje krasowe, a z drugiej strony stawiam być może nieco śmiałą, ale to czas pokaże teorie o przygotowaniu się do wyjścia upadłych aniołów z otchłani..

Pisałem o tym 5 lat temu i wcale tego nie wykluczam.

 

Sinkhole czyli nadejście upadłych

 

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że większość ludzi, w tym antysystemowcy nadal śpią pomimo tak wielu znaków. Co do tych ostatnich, to dają się zwieźć ideologii ONZ – new age.

Ale ta nowa era, zwana Erą Wodnika, będzie przypominała bardziej scenerię z Cyberpunk 777 aniżeli idee dobrych wibracji, światełek czy zdjęć z książeczek Strażnicy Świadków Jehowy.

Tysiącletnie Królestwo Niebieskie nastąpi dopiero po bardzo bolesnym Wielkim Ucisku, podczas którego dojdzie do przefiltrowania ludzi na tych, którzy staną po stronie Boga i na tych, którzy staną po stronie zła, czyli Lucyfera/ .

 

 

Link:

 

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-dramatyczne-relacje-po-osunieciu-ziemi-w-norwegii-auto-na-sk,nId,4959377

 

____________

For about 10 years he has been guided by God's law and based on that Law reports reality. We are living in a time just before the coming of Jesus. But first there will be the Biblical Great Tribulation, which humanity is already experiencing with plandem. 

This is the time to get out of this Babylon and come to the Word of God. Come today to Jesus the only Savior from all evil.

 

My blog is the antidote to the lies of the world of darkness.

_________________

 

If you'd like to support me in what I do, I'm providing wire transfer details:

Recipient: Peter

In the title: "selfless donation for admin of detectiveprawdy.pl"

PKO. account no: 03102026290000910204005278

Thank you very much

 

 

 

Updated: 31 December 2020 — 15:03

Leave a Reply

Truth Detective, Good News and Revelation © 2015 Frontier Theme
en_USEnglish