Truth in the end times. Biblical Christians.

Biblical Christians. THE TRUTH FOR THE FOLLOWERS OF JESUS CHRIST "Ye shall know the truth, and the truth shall make you free."

Prezydent Siemianowic jako samotny jeździec w Dzikim Zachodzie kłamstw plan demicznych.

 

Bodajże jeden na setki włodarzy miast ostrzega ludzi. Jeden Jonasz polityki.

 

 

Prezydent Siemianowic Śląskich jest jednym z najzagorzalszych przeciwników rządowych obostrzeń, obowiązku noszenia maseczki czy wreszcie szczepień. – Zobaczcie co się dzieje – mówi Rafał Piech, prezydent Siemianowic Śląskich. Popatrzcie, co się dzieje a Anglii, Holandii, Australii, poziom wyszczepienia powyżej 70 procent. Nie wierzcie, że to jakaś ostatnia prosta, że będzie już lepiej – mówi prezydent Piech w rozmowie z Mediami Narodowymi.

W tych krajach są osoby zaszczepione, trafiają na OIOM i umierają. Obudźcie się, wyłączcie telewizory, włączcie myślenie. To czas by zacząć myśleć i słuchać ludzi, którzy chcą głosić prawdę – mówi prezydent Siemianowic Śląskich.

W Szpitalu w Siemianowicach Śląskich pięciu pacjentów w ciężkim stanie na OIOM-ie, z czego czterech zaszczepionych i jeden niezaszczepiony. Obudźcie się szanowni państwo, zobaczcie co się dzieje. To jest ten moment, kiedy powinniśmy wyłączyć telewizory, a włączyć myślenie i zacząć logicznie myśleć – zaapelował Rafał Piech, prezydent Siemianowic Śląskich. 

 

Czy der onet.pl korporacji Axel Springer prezydenta również nazwie szurem?

Myślę, że i tak byłoby to obojętne jak i nam. ten człowiek nie jest oportunistą i nie płynie ze ściekiem kłamstw.

Chyba nie muszę pisać moim czytelnikom, że trzeba się o niego  modlić i o każdą władzę w regionie: o radnych miasta, radnych gminy, burmistrzów, wójtów i prezydentów.

Rozumiemy się? 🙂

 

W naszym to jest interesie.

 

Prezydent  powiedział także:

 

Znakomici rządowi eksperci mówili, że szczepionki nam pomogą. Nie będą zarażać. Że nie będzie przechodzić ciężko covid-19. To nieprawda – mówi prezydent Siemianowic Śląskich. Tacy ludzie jak prof. Horban powinni być pozbawieni tytułów.

 

Ok, jest współzałożycielem Polska Jest Jedna. Ale jak chcecie bez nacisku takiej grupy walczyć o wolność?

My wierzący biblijnie walczymy  modlitwą i informacją. Oni walczą przez prawników, swoim autorytetem itp.

 

Módlmy się o nawrócenie takich ludzi, albowiem nie ma lepszego dla nich rewanżu niż życie wieczne.

 

 

https://dziennikmetropolii.pl/kategoria/slask/prezydent-miasta-obudzcie-sie-w-moim-szpitalu-choruja-ludzie-zaszczepieni-wylaczcie-telewizory-wlaczcie-myslenie?fbclid=IwAR0iw2h4kfXWU72_QSuIkH6urdC3mWDsNvW8UkSspUoVXidzTxoXEoj_KzA

 

 

Updated: 25 November 2021 — 16:48

2 Comments

Add a Comment
 1. Ten prezydent jest opętany przez Królową Niebios Asztarte podającą się za Matkę Jezusa (niczego takiego nie ma w Biblii) Proszę za niego sie nie modlić to Katol i bałwochwalca!!!
  https://gloria.tv/post/3K1p49vcxEtH1sjXV2gSto3NX/replies
  Wiem że skasujesz tego posta bo prawda jest tylko w szyldzie.

  1. leitz, jak większość religijnych katolików jesteś zniewolony duchem religii i jeszcze przekręcasz moje i moich czytelników zasady wiary. Mamy głównie modlić się o wrogów.
   Jezus kazał modlić się o wrogów i o rządzących, ale przeciez Ty nie znasz Pisma.

   “1) Zalecam więc przede wszystkim, by prośby, modlitwy, wspólne błagania, dziękczynienia odprawiane były za wszystkich ludzi: (2) za królów i za wszystkich sprawujących władze, abyśmy mogli prowadzić życie ciche i spokojne z całą pobożnością i godnością” 1 Tym 2

   Wiem, że nie przyznasz się przed sobą, że teraz obaliłem twą tezę, że nie modlimy się o katolików.

Leave a Reply

Truth Detective, Good News and Revelation © 2015 Frontier Theme
en_USEnglish