Truth in the end times. Biblical Christians.

Biblical Christians. THE TRUTH FOR THE FOLLOWERS OF JESUS CHRIST "Ye shall know the truth, and the truth shall make you free."

China tested a supersonic nuclear missile circling the entire earth, and US intelligence knew nothing about it.

 

U.S. intelligence agencies were taken by surprise when China secretly tested in August low-orbit supersonic missile able to carry a weapon nuclear, reported barely last Saturday Financial Times  . The weapon circled the globe before falling on its target.

 

Udany test pocisku naddźwiękowego (hipersonicznego) całkowicie okrążył Ziemię i pojawił się w odległości kilku mil od docelowego miejsca.

Jak twierdzą Amerykanie  Biden nie ma planów na walkę z tym rodzącym się zagrożeniem, a  jego Pentagon twierdzi, że technologia pocisków hipersonicznych jest „zbyt droga”. Ale daje kredyty węglowe, panele słoneczne, obowiązkowe szczepionki i cyfrowe identyfikatory.

 

Pentagon zdaje sobie sprawę, że Chiny pracują nad technologią broni naddźwiękowej i innymi zaawansowanymi systemami rakietowymi, nieobciążonymi żadnymi traktatami o kontroli zbrojeń, które utrudniają konkurencyjne programy w Stanach Zjednoczonych i Rosji, ale sierpniowy test – przeprowadzony bez uprzedzenia , ostrzeżenie lub publikacja – podobno zszokowała  analityków, którzy uważali, że Chińczycy byli znacznie dalej w tyle w orbitalnym wyścigu zbrojeń.

"NIE MAMY POJĘCIA, JAK TO ZROBILI”, POWIEDZIAŁA JEDNA Z  OSÓB Z AMERYKAŃSKICH ŹRÓDEŁ WYWIADOWCZYCH FINANCIAL TIMES . INNI OPISALI POSTĘP CHIN JAKO „ZDUMIEWAJĄCY” I "O WIELE BARDZIEJ ZAAWANSOWANY, NIŻ SĄDZILI AMERYKAŃSCY URZĘDNICY”.

Pociski hipersoniczne  są teoretycznie trudne do wyśledzenia lub przechwycenia, ponieważ mogą latać i manewrować na małej wysokości, podróżując z prędkością pięciokrotnie większą niż prędkość dźwięku lub szybciej. Pocisk hipersoniczny przebiłby istniejące systemy obrony przeciwrakietowej i uderzyłby w cel tak szybko, że trudno byłoby dokładnie określić, skąd został wystrzelony, a cel miałby bardzo mało czasu aby ostrzec  przed uderzeniem ludność.

Korzystanie z pocisków hipersonicznych na dużą odległość wymaga metody wprowadzenia pocisku w zasięg uderzenia, zanim rozpocznie charakterystyczny niski i szybki lot końcowy. Jedną z metod jest wzmocnienie broni w obszar docelowy za pomocą międzykontynentalnego pocisku balistycznego (ICBM), który wystrzeliłby „hiposoniczny pojazd ślizgowy”, gdy zbliży się do celu. Pojazd szybujący ukończy ostatni etap podróży i dostarczy ładunek konwencjonalny lub nuklearny do celu.

Analitycy amerykańskiego wojska i sektora prywatnego, cytowani przez  Financial Times,  powiedzieli, że byłoby „destabilizujące”, gdyby Chiny rozwinęły zdolność do przeprowadzania globalnych ataków nuklearnych z kosmosu, przy użyciu hipersonicznych systemów przenoszenia, których nie można by śledzić ani przechwytywać. Test orbitalny Chin sugerował, że w razie potrzeby będą one w stanie wysłać swoje pociski nad biegunem południowym, unikając amerykańskich systemów śledzenia skoncentrowanych na biegunie północnym.

US Army jest  planowane rozpoczęcie wdrażania dalekosiężnej hipersoniczne pocisk pod koniec 2023.

Rzecznik chińskiego rządu odpowiedział   w sobotę na raport Financial Times, twierdząc, że wszystkie chińskie programy zbrojeniowe mają czysto „z natury defensywny”.

„NIE MAMY GLOBALNEJ STRATEGII I PLANÓW OPERACJI WOJSKOWYCH, TAK JAK ROBIĄ TO STANY ZJEDNOCZONE. I WCALE NIE JESTEŚMY ZAINTERESOWANI WYŚCIGIEM ZBROJEŃ Z INNYMI KRAJAMI”, POWIEDZIAŁ RZECZNIK, OSKARŻAJĄC RZĄD USA I MEDIA O „WYMYŚLANIE WYMÓWEK, TAKICH JAK „ZAGROŻENIE CHIN”, ABY USPRAWIEDLIWIĆ EKSPANSJĘ ZBROJEŃ”.

 

Zachodzi teraz pytanie: w jakim celu Chiny testowały pocisk zdolny do  przenoszenia broni jądrowej?

Wielu eschatologów uważa, że USA to Babilon i że to NY zostanie w jednej chwili zniszczony.

Jednak  ja takiej teorii nie uznaję, gdyż jeśli biblia mówi aby wyjść z Babilonu, to jak my Polacy moglibyśmy wyjść z USA? Owszem kultura USA dotarła do Polski, ale wcześniejsza radziecka (chazarska) nie była lepsza.

 

Myślę, że są trzy opcje:

 

  1. Chiny uderzą na USA, gdyż jest tam wielu uzbrojonych wolnościowców.
  2. Chiny tylko zaznaczają swój imperializm pokazując asy.
  3. Świat szatana przygotowuje się na nadejście Jezusa mając na uwadze Słowo Boże: “Oto przychodzi wśród obłoków, więc zobaczy go każde oko oraz ci, którzy go przebili; i uderzą się w pierś wobec niego wszystkie plemiona ziemi. ” Ap 1.

 

Oczywiście jeśli podstawą ich działań jest motywacja numer trzy, to są bardzo naiwni i strasznie oszukani przez szatana co i bez tego jest wiadome.

Natomiast jeśli jest to opcja numer jeden, to szkoda mi mieszkańców USA.

 

Przy okazji jeszcze raz chciałbym wybudzić ze snu ludzi myślących, że USA in Chiny są w konflikcie.

 

Syn Bidena Hunter Biden nadal posiada udziały własnościowe w firmie powiązanej z rządem chińskim, która inwestowała w firmy objęte sankcjami przez Stany Zjednoczone, pomimo wielokrotnych obietnic prezydenta Joe Bidena, że jego rodzina nie będzie miała żadnych zagranicznych powiązań biznesowych i twierdzeń sekretarz prasowej Białego Domu Jen Psaki, że syn Bidena kończy z inwestycjami.

 

W Chinach również rządzą Chazarowie. Wystarczy wstukać w google hasło zet z kropką w Chinach: Ż w Chinach.

Te wojny są tylko po to, aby podzielić ludzi. To nie Chińczycy będą atakować USA, ale chazarski rząd Chin i ich masoneria.

 

 

 

Source:

 

https://www.breitbart.com/national-security/2021/10/17/china-stuns-u-s-intelligence-hypersonic-missile-test/

 

Updated: 19 October 2021 — 12:54

1 Comment

Add a Comment
  1. Niestety ale te wszelkie przygotowania są teoriami mającymi zmienić nasz punkt uwagi i odwrócić go oraz umniejszyć problemy poza wojenne do drobnych. To stała taktyka masonerii. Dodatkowo większość informacji to czysta fikcja jak broń nuklearna w wersji serwowanej przez filmy i media nie wspominając o indukowanej ewolucji poprzez wzmianki o kuli ziemskiej mającej na celu ośmieszenie Stworzenia świata w 6 dni oraz istnienia Stworcy.

Leave a Reply

Truth Detective, Good News and Revelation © 2015 Frontier Theme
en_USEnglish