Truth in the end times. Biblical Christians.

Biblical Christians. THE TRUTH FOR THE FOLLOWERS OF JESUS CHRIST "Ye shall know the truth, and the truth shall make you free."

10 Comments

Add a Comment
  1. Arthur S. (detmold)

    http://www.polskatimes.pl/artykul/5167,czy-inteligencja-wyklucza-wiare,id,t.html O tym jak bardzo zwodzicielskie jest przekonanie o potędze ludzkiego umysłu. I na dokładkę https://www.wykop.pl/link/294272/zaleznosc-miedzy-religijnoscia-a/ Tak babilońskie wymysły strasznie demonizują ludzi oddzielając ich od prawdziwej wiary w Pana Boga ( wykop sprzed czasów obecnego dna upadku 😉 ).

  2. Witam. Dawno nie pisałem ale męczy mnie od jakiegoś czasu sprawa nauki. Czy studia zaoczne czyli weekendy (sobota)będzie z mojej strony załatwianiem swoich spraw, pogwałceniem odpoczynku i poświęcenia czasu Bogu? Bo żona ostatnio mnie tak zaatakowała- “w soboty nie pracujesz ale studia rozpoczynasz” i zaczęło mnie to zastanawiać, czy dobrze robię rozpoczynając studia?

    1. W ktorymś z wykladów poruszał ten problem bodajże Pavel Goia, mnie tez to trapi.

      1. Dokładnie, Goia nie uczęszczał w soboty na wykłady.

        1. Peter, that is, a stone, not a rock

          art. 11 Ustawy z dnia 30 czerwca 1995r. O Stosunku Państwa do Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. Nr
          97, poz. 481).
          1. Świętem adwentystycznym jest sobota.
          2. Wierni Kościoła mają prawo do zwolnienia od pracy I NAUKI na czas święta adwentystycznego, to jest od zachodu słońca w piątek, do zachodu słońca w sobotę.

        2. Trudna sprawa. Ja robiłam niedawno co prawda nie studia ale kurs, i modliłam się o to jak to zrobić czy weekendowo łącznie z pracą w tygodniu, czy bez pracy i dziennie. W końcu uznałam że ważniejsze jest dla mnie by zachowywać szabaty i zdecydowałam się pójść dziennie. I prawdę mówiąc Bóg mi to wielce wynagrodził (otrzymałam wszystkie potrzebne środki na kurs, bym nie musiała pracować w tym czasie), i obdarzył błogosławieństwem również po tym czasie,za co jestem wielce wdzięczna.

  3. Arthur S. (detmold)

    http://www.prawdaobiektywna.pl/nauka-i-technika/wsrod-muzulmanow-uposledzenie-umyslowe-niski-poziom-inteligencji-2478.html Bill Warner, amerykański badacz islamu, oskarża islam o przestępstwo wobec przyszłych pokoleń. Jego zdaniem kazirodztwo, które pochwala Koran, doprowadzi do zdegenerowania ludzkości….

  4. Dziękuję Kasiu 🙂

  5. Oo, dziękuję pięknie 🙂 ten śmietnik na czerwonym ludku jest bardzo wymowny 🙂

  6. Arthur S. (detmold)

    2 czerwca 2016
    Narcyzm, obsesja sukcesu, uprzedmiotowienie kobiet i kult celebrytów. Cindy Sherman obnaża szaleństwa współczesnego świata.

    Ujawnia przyczyny frustracji.

    Słynna amerykańska fotografka Cindy Sherman robiła selfies długo przed tym, nim to słowo powstało w języku. Jej cykl „Untitled Film Stills”, stworzony pod koniec lat 70., nie były jednak zbiorem słitfoci, tylko zaangażowaną sztuką feministyczną. Na 69 czarno-białych zdjęciach artystka wcielała się w rozmaite stereotypowe kobiece role zbudowane przez hollywoodzkie filmy z lat 50. i 60., pokazując w ten sposób jak obraz kobiety jest uwięziony w męskich kliszach i wyobrażeniach. Zdjęcia te wywołały ogromną dyskusję i na trwałe zapisały się w historii fotografii. Do dziś inspirują innych artystów (swoją wersję „Untitled Film Stills” stworzyła w 2006 roku Aneta Grzeszykowska), a cały cykl trafił do kolekcji Museum of Modern Art w Nowym Jorku.

    Na wystawie w australijskim Queensland urodzona w 1954 r. Sherman pokazuje prace pochodzące z serii „Head shots” (2000-02) oraz “Clowns” (2003–04) – powstałej w reakcji na atak terrorystyczny na World Trade Centre, a także nowsze cykle, prezentowane po raz pierwszy poza USA: „Society portraits” (2008) oraz te będące efektem nietypowej, subwersywnej współpracy z domami mody Balenciaga i Chanel. Na każdym zdjęciu artystka występuje w poczwórnej roli: jako fotografka, modelka, projektantka mody i twórczyni artystycznego make-upu. Podobnie jak w przypadku „Untitled Film Stills”, w większości nowe prace nie są typowymi autoportretami, lecz ukazują stereotypowe i przerysowane ujęcia znane z magazynów mody, mediów i serwisów społecznościowych. Artystka pokazuje w ten sposób, jak bardzo współczesne społeczeństwa są ogarnięte obsesją narcyzmu, sukcesu i kultem celebrytów, co prowadzi u wielu ludzi do niestabilności emocjonalnej i frustracji. Sherman za pomocą kostiumów, makijażu i fotografii cyfrowej tworzy groteskowe wizerunki, które skłaniają do krytycznego spojrzenia na otaczającą nas medialną rzeczywistość.

    “Cindy Sherman”

    Queensland Gallery of Modern Art, Australia

    wystawa potrwa do 3 października Tekst z neta.

    http://www.miastokobiet.pl/wizerunek-kobiety-w-reklamie/

Leave a Reply

Truth Detective, Good News and Revelation © 2015 Frontier Theme
en_USEnglish