Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prezydent Siemianowic jako samotny jeździec w Dzikim Zachodzie kłamstw plan demicznych.

 

Bodajże jeden na setki włodarzy miast ostrzega ludzi. Jeden Jonasz polityki.

 

 

Prezydent Siemianowic Śląskich jest jednym z najzagorzalszych przeciwników rządowych obostrzeń, obowiązku noszenia maseczki czy wreszcie szczepień. – Zobaczcie co się dzieje – mówi Rafał Piech, prezydent Siemianowic Śląskich. Popatrzcie, co się dzieje a Anglii, Holandii, Australii, poziom wyszczepienia powyżej 70 procent. Nie wierzcie, że to jakaś ostatnia prosta, że będzie już lepiej – mówi prezydent Piech w rozmowie z Mediami Narodowymi.

W tych krajach są osoby zaszczepione, trafiają na OIOM i umierają. Obudźcie się, wyłączcie telewizory, włączcie myślenie. To czas by zacząć myśleć i słuchać ludzi, którzy chcą głosić prawdę – mówi prezydent Siemianowic Śląskich.

W Szpitalu w Siemianowicach Śląskich pięciu pacjentów w ciężkim stanie na OIOM-ie, z czego czterech zaszczepionych i jeden niezaszczepiony. Obudźcie się szanowni państwo, zobaczcie co się dzieje. To jest ten moment, kiedy powinniśmy wyłączyć telewizory, a włączyć myślenie i zacząć logicznie myśleć – zaapelował Rafał Piech, prezydent Siemianowic Śląskich. 

 

Czy der onet.pl korporacji Axel Springer prezydenta również nazwie szurem?

Myślę, że i tak byłoby to obojętne jak i nam. ten człowiek nie jest oportunistą i nie płynie ze ściekiem kłamstw.

Chyba nie muszę pisać moim czytelnikom, że trzeba się o niego  modlić i o każdą władzę w regionie: o radnych miasta, radnych gminy, burmistrzów, wójtów i prezydentów.

Rozumiemy się? 🙂

 

W naszym to jest interesie.

 

Prezydent  powiedział także:

 

Znakomici rządowi eksperci mówili, że szczepionki nam pomogą. Nie będą zarażać. Że nie będzie przechodzić ciężko covid-19. To nieprawda – mówi prezydent Siemianowic Śląskich. Tacy ludzie jak prof. Horban powinni być pozbawieni tytułów.

 

Ok, jest współzałożycielem Polska Jest Jedna. Ale jak chcecie bez nacisku takiej grupy walczyć o wolność?

My wierzący biblijnie walczymy  modlitwą i informacją. Oni walczą przez prawników, swoim autorytetem itp.

 

Módlmy się o nawrócenie takich ludzi, albowiem nie ma lepszego dla nich rewanżu niż życie wieczne.

 

 

https://dziennikmetropolii.pl/kategoria/slask/prezydent-miasta-obudzcie-sie-w-moim-szpitalu-choruja-ludzie-zaszczepieni-wylaczcie-telewizory-wlaczcie-myslenie?fbclid=IwAR0iw2h4kfXWU72_QSuIkH6urdC3mWDsNvW8UkSspUoVXidzTxoXEoj_KzA

 

 

Zaktualizowane: 25 listopada 2021 - 16:48

2 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Ten prezydent jest opętany przez Królową Niebios Asztarte podającą się za Matkę Jezusa (niczego takiego nie ma w Biblii) Proszę za niego sie nie modlić to Katol i bałwochwalca!!!
  https://gloria.tv/post/3K1p49vcxEtH1sjXV2gSto3NX/replies
  Wiem że skasujesz tego posta bo prawda jest tylko w szyldzie.

  1. leitz, jak większość religijnych katolików jesteś zniewolony duchem religii i jeszcze przekręcasz moje i moich czytelników zasady wiary. Mamy głównie modlić się o wrogów.
   Jezus kazał modlić się o wrogów i o rządzących, ale przeciez Ty nie znasz Pisma.

   “1) Zalecam więc przede wszystkim, by prośby, modlitwy, wspólne błagania, dziękczynienia odprawiane były za wszystkich ludzi: (2) za królów i za wszystkich sprawujących władze, abyśmy mogli prowadzić życie ciche i spokojne z całą pobożnością i godnością” 1 Tym 2

   Wiem, że nie przyznasz się przed sobą, że teraz obaliłem twą tezę, że nie modlimy się o katolików.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish