Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ator z wideprezentacje pokazał swoją wiarę.

Na całe szczęście garstka z Was przesyła mi jakieś linki do Atora z wideprezentacje, ale tym razem moja czytelniczka widocznie musiała obejrzeć jeden z odcinków kanału wideoprezentacje aby zwrócić mi uwagę na wyznanie wiary Atora.

 

Zrobiła screen i przesłała, a ja sam posłuchałem tę część w 55 minucie aby zweryfikować czy to nie był czasem jakiś gest, w którym Ator omawia satanistów, ale tak nie było. Ator rozmawiał z ciemnowidzem Jackowskim o polityce i bah…

 

 

Film można obejrzeć tutaj:

 

 

Mało tego, Ator zastosował owszem w naszej kulturze dwuznaczny znak wyrażający albo słynne “ok” albo 666:

 

 

Autor tego kanału zna doskonale te symbole, gdyż zarabia na spiskach w specjalnych odcinkach dedykowanych spiskom z “zieloną poświatą”.

Zresztą przy takiej wiedzy o Illuminati, o Rotchildsach, masonerii, żeby nie mówić o tym, że nadciąga czas Gniewu Bożego, że realizuje się 13 rozdział apokalipsy  i nie przyprowadzać ludzi do Boga jest co najmniej mocno podejrzane.

 

Oczywiście żaden wyznawca religii trzech szóstek nie przyzna się do swej wiary. Jeszcze się z tym nie spotkałem aby Wojewódzki czy ktokolwiek inny to zrobił.

 

 

Natomiast  tak, jak my wierzący biblijnie oficjalnie mówimy o swej miłości do Jezusa i posługujemy się Słowem Bożym, tak ludzie przeciwni Słowu Bożemu posługują się swoją symboliką.

 

 

Ator ma dobry PR, nie jest jakimś pseudoprawicowym pieniaczem. To człowiek sympatyczny w odbiorze, ale to nie znaczy, że jest po dobrej stronie mocy…

 

Od wielu lat w komentarzach pisywałem, że dziwię się wierzącym, że wchodzą na tego typu kanały.

Żaden z nich nie przyprowadza do Boga a Jezus powiedział:

 

„Kto nie jest ze Mną, jest przeciwko Mnie; a kto nie zbiera ze Mną, rozprasza” (Łk 11, 23)

 

 

Brakuje Wam uświęcenia i dlatego krążycie po wielu nie Bożych kanałach. Oczywiście oddzielając ziarno od plew można to robić, ale w tym przypadku żeby dowiedzieć się sedna sprawy trzeba obejrzeć godzinny film..nabijając wyświetlenia komuś kto jest przeciwny Jezusowi.

 

 

Ator z tego co pisują mi czytelnicy jest katolikiem, ale w katolicyzmie wszystko wolno: można słuchać ciemnowidza, horoskopy czytać, stawiać tarota i nadal wierzyć w Jezusa…

Demony również wierzą w Jezusa, ale one przynajmniej drżą :

 

“Ty wierzysz, że Bóg jest jeden? Dobrze czynisz; demony również wierzą i drżą.” Jb 2.

 

 

Ja ostrzegam, a Wy jak to Owsiak mówi “robta co chceta”.

Kto wierzy, oddziela się od tego co nie jest święte, czyli – ODDZIELONE DLA BOGA.

Ludzie potrzebują spisków ale nie Boga.

 

 

 

Zaktualizowane: 17 października 2021 - 18:43

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish