Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

USA potajemnie od roku szkoli wojska na Tajwanie, aby przygotować się na ewentualny przyszły konflikt

Znowu ogrywane dwie strony. Bankierzy mają swoich ludzi po obu stronach konfliktu a “specjaliści” od geopolityki pokazują tylko to, co najbardziej jest widoczne – konflikt.

 

 

Amerykańska jednostka ds. operacji specjalnych i kontyngent piechoty morskiej potajemnie działają na Tajwanie, aby szkolić tam siły wojskowe, powiedzieli amerykańscy urzędnicy, co jest częścią wysiłków mających na celu wzmocnienie obrony wyspy w obawie przed potencjalnymi chińskimi agresjami.

 

Według WallStreetJournal  koło dwudziestu członków amerykańskich sił specjalnych i oddziałów wsparcia prowadzi szkolenia dla małych jednostek tajwańskich sił lądowych, poinformowali urzędnicy. US Marines współpracują z lokalnymi siłami morskimi nad szkoleniem małych łodzi. Siły amerykańskie działają na Tajwanie od co najmniej roku, powiedzieli urzędnicy.

Rozmieszczenie sił specjalnych USA jest oznaką zaniepokojenia w Pentagonie zdolnościami taktycznymi Tajwanu w świetle wieloletniej rozbudowy militarnej Pekinu i niedawnych groźnych posunięć przeciwko wyspie.

Wiadomość pojawia się zaledwie kilka dni po tym, jak rekordowa liczba chińskich samolotów wojskowych wkroczyła do strefy obrony powietrznej Tajwanu. Siły powietrzne Chin wykonały w ciągu czterech dni około 150 myśliwców i bombowców do strefy obrony.

Chociaż samolot oficjalnie nie wszedł w przestrzeń powietrzną Tajwanu, pokaz siły zaniepokoił społeczność międzynarodową i skłonił USA, Wielką Brytanię i Japonię do przeprowadzenia międzynarodowych ćwiczeń wojskowych w regionie Tajwanu Premier Su Tseng-chang ostrzegł w tym tygodniu, że „Tajwan zdecydowanie musi być w pogotowiu”.

 

Nie wygląda mi to na prężenie muskuł ale przygotowania do wojny. Konflikt jeśli ma wybuchnąć to zapewne już dawno został przez elity chazarskie zaplanowany.

Najpierw totalny chaos, bieda, strach, aby po pół roku, ciężkiej zimie ludzkość zgodziła się na wszystko: jedna religia, jeden pieniądz i jeden rząd.

Wyczerpani wojną pójdą na wszelkie ustępstwa.

 

Być może się mylę, ale to to widzę.

 

https://www.wsj.com/articles/u-s-troops-have-been-deployed-in-taiwan-for-at-least-a-year-11633614043

 

Updated: 8 października 2021 — 07:54

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme