Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W USA odmawiają przeszczepów niezadźganym.

To jest coś więcej niż dyskryminacja. wszak nie chodzi o zbytki jak kino, restauracja czy mecz ani nawet o zakupy w markecie jak to ma miejsce we Francji. System bestii wraz z nierządnicą (Kościołem Rzymu) doprowadza do wykluczenia szpitalnego.

 

System opieki zdrowotnej z siedzibą w Kolorado twierdzi, że odmawia przeszczepów narządów pacjentom nieszczepionym przeciwko koronawirusowi w „prawie wszystkich sytuacjach”, powołując się na badania, które pokazują, że ci pacjenci są znacznie bardziej narażeni na śmierć, jeśli zachorują na covid-19.

Według KHN News polityka ilustruje rosnące koszty bycia nieszczepionymi i wkracza na głęboko kontrowersyjne terytorium – wykorzystanie statusu szczepień w celu decydowania, kto otrzyma ograniczoną opiekę medyczną.

 

W ten sposób stawiają ludzi przed wyborem dramatu Antygony.

 

Polityka systemu opieki zdrowotnej w USA zwróciła uwagę 5 października, kiedy reprezentant stanu Kolorado Tim Geitner powiedział, że odmówiono pacjentce przeszczepu nerki, ponieważ nie była zaszczepiona przeciwko COVID-19. Pan Geitner podzielił się listem, który powiedział, że pacjent otrzymał z centrum transplantacji UCHealth. Powiedział, że zostanie dezaktywowana na liście oczekujących na przeszczep nerki i ma 30 dni na zaszczepienie. Jeśli nie, powinna zostać usunięta z listy.

 

To jest szantaż i zachodzi pytanie jak mały procent mamy na świecie profesorów Rafałów Wilczurów (Znachor), a jak wiele jakby to powiedział Wojtek Brzozowski państwa opłacanych.

 

Wynika  z tego, że część się zaszczepi ze strachu i szantażu szpitali, które opłacają w podatkach, a część będzie umierać tylko dlatego, że korporacje muszą zarobić.

 

Jeśli jesteś katolikiem to jest to Twoja wina, ponieważ autoryzujesz kościół zła. Jeśli jesteś protestantem podobnie masz współudział, ponieważ wszystkie denominacje należą do ekumenii bezpośrednio lub pośrednio.

 

 

Updated: 7 października 2021 — 08:05

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme