Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Chcą nam tego wszystkiego zabronić a Ty wyglądasz jak próżna 15 latka łasa na komplementy.

Ostatnio rozmawiałem z pewnym muzykiem, który ma kapelę i jeździ po Polsce grając koncerty.

Przekonywałem go co do jałowości obecnej muzyki i w pewnym momencie się zdenerwowałem (chyba pozytywnie) choć ów muzyk poważnie powiedział  po moim tekście, że mógłbym pisać teksty do piosenek.

Co takiego powiedziałem? Czy mam być teraz przyzwoity a raczej wytresowany i  zachować to dla siebie czy napisać prawdę?

 

Powiedziałem mu, że to pokolenie mówi sobie codziennie “wejdę na instagrama, ale tam nie ma rozumu ani grama”.

Muzyk mnie zainspirował do tego stopnia pochwałą, że ponownie zachciało mi się uczyć grać na gitarze, gdyż dotychczas miałem słomiany zapał.

 

Czy przesadzam z tym instargamem? Czy nie jest to epoka obrazów i ruchomych obrazów czyli lenistwa umysłowego?

Efekt TV przeniesiony do netu. Jest jeszcze gorzej niż  z TV ponieważ oglądając TV słuchasz i coś tam przetwarzasz w mózgu.

Tutaj tylko oglądasz obrazy. No więc “wejdę na instagrama, ale tam nie ma rozumu ani grama” to świetny motyw do refrenu piosenki i jak tylko nauczyłbym się grać to wnet tworzę taki song jako pierwszy. Nie aby się pastwić, ale by ostrzegać, edukować, pobudzać o myślenia.

 

 

Chcą nam zabronić ogrzewanie węglem i drewnem, chcą zabronić nam jazdy samochodem. Chcą uzależnić nasz dochód od emisji co2. Chcą śledzić nasze zakupy w płatnościach elektronicznych aby obliczać emisję co2…

 

Takie plany może mieć tylko psychopata.

Od lat ludzie grzali drewnem. Kto podliczy pierwszych Polan, Mazowszan, Białych Chorwatów, Serbów Łużyckich za palenie ognisk i dewastacje środowiska?

 

W końcu, kto podliczy samego Boga za co2 wytwarzane podczas spalania ofiar?

 

Mimo tych wszystkich planów, których przyjęcie przez narody uwłacza inteligencji przede wszystkim a w dalszej części duchowości  wiele osób myśli tak i żyje w naiwnym przekonaniu, że nasze życie w żaden sposób się nie zmieni.

Wierzą, że kiedy wszyscy się zaszczepimy, to będzie dobrze. Rok temu mówiłem, że już nigdy nie będzie jak dawniej. To epoka teroru.

Ludzie w Australii mogliby o tym z Wami porozmawiać (do mentalnych  naiwnych nastolatek). Żyją pod panowaniem terroru i nie mają innego wyboru, jak zbuntować się i podejmować wielkie osobiste ryzyko. Jak to ostatnio pisałem wiele osób zeszło z tego świata od repsitatorów (celowa pomyłka), od dźganek, wiele  zostało ukaranych niesłusznie mandatami, wielu spałowanych, ale ani jednemu politykowi nie spadła nawet nitka z jego garnituru?

O czym to świadczy? Może istotnie kastruje się społeczeństwo fluorem w wodzie. Zabija męskość przy jednoczesnym budowaniu agresywności i arogancji kobiet.

Nie nakłaniam do buntu i broń Boże do agresji ale pokazuje jak ludzie stracili instynkt samozachowawczy na poczet przyjemności.

 

Chodziłem kilka lat temu temu na mecze piłki nożnej. Nie z pasji. Zresztą byłem może na trzech meczach i tyle mi wystarczyło by napisać, że obecni fani piłki nożnej dostali od systemu besti substytut bycia mężczyzną przez 90 minut podczas, których daje się tym dorosłym dzieciom złudzenie bycia mężczyzną.

 

Mężczyzna walczy o rodzinę, o przyszłość a nie idzie patrzeć jak inni się ruszają i dzięki temu zarabiają. Kibice zazwyczaj to przykłady na antymęskość. Neo igrzyska to hobby dla słabych. Prawdziwy mężczyzna walczy o kraj, przekonuje o złu jakie się panoszy, o kłamstwach.

 

Świat upada, ale największe uniesienie i adrenalina jest kiedy siedzi się albo na stadionie albo przed telewizorem utożsamiając z Chuckiem Norrisem itp.

 

 

Na prawdę tylko na to Cię stać żeby oczekiwać kolejnego  wzrostu cen prądu, gazu, paliwa, czynszów?

Nie widzisz milczenia kościoła Rzymu w obliczu postępującego komunizmu? Nie widzisz, że takie portale jak wrealu24 mówią prawdę a jednocześnie uważają się za katolickie i podtrzymują system Watykanu, który nawołuje do dźganek i wprowadzenia limitów co2?

 

Ten, kto nie zmienia swojego myślenia, wybiera wzrost cen, zubożenie i niewolnictwo. Taka osoba jest przegrana i  jest współwinna postępującego zła.

 

Celem portali katolickich “antysystemowych” z nazwy jest oddalenie Was od prawdy Słowa Bożego.

Ich celem jest utrzymanie potęgo chazarsko-edomickiego Watykanu.

 

Czy wiesz co się koło Ciebie dzieje, czy udajesz, że jest dobrze?

 

 

Czy oszukujesz się zabawkami od szatana od rana?

Czy szukasz życia prawdy i czy Twoim Królem i Panem jest Jezus doprawdy?

 

Świat się wali a ludzie udają szczęśliwych. Poza, pozerstwo, ignorancja, to cechy tych czasów. Mamy prawo  być okłamywani, ale nic nas nie tłumaczy z chęci poznawania prawdy.

 

Ludzie! Obudźcie się! Wyjdźcie z Babilonu (Matrixa), którym jest system bestii i Nierządnicy (Watykanu).

Jesteśmy w ziemskim więzieniu, którego cela się kurczy…

 

Czasem uważam, że lockdown będzie czymś pozytywnym. To się ludziom należy aby się przebudzili ze snu jaki stworzyli twórcy Matrixa – Chazarowie i Watykan.

 

 

Updated: 29 września 2021 — 12:58

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme