Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zaszczepione osoby muszą przejść kwarantannę w miesiącach zimowych, w przeciwnym razie istnieje ryzyko poważnej choroby.

Pamiętacie jak rok temu mówiłem na czuja, że zadźgani będą zakażać?

 

 

Były wiceprzewodniczący „Europejskiej Grupy Doradczej Ekspertów ds. Szczepień” (E [T] AGE), która doradza w zakresie europejskiej polityki szczepień Światowej Organizacji Zdrowia, profesor Christian Perronne , powiedział, że wszystkie zaszczepione osoby muszą przejść kwarantannę w miesiącach zimowych, w przeciwnym razie istnieje ryzyko poważnej choroby.

Perronne specjalizuje się w patologiach tropikalnych i pojawiających się chorobach zakaźnych. Był przewodniczącym Komisji Specjalistycznej ds. Chorób Zakaźnych Naczelnej Rady Zdrowia Publicznego.

Potwierdzając szybko pogarszającą się sytuację w Izraelu i Wielkiej Brytanii, ekspert ds. chorób zakaźnych stwierdził: „Zaszczepieni ludzie powinni zostać poddani kwarantannie i powinni być odizolowani od społeczeństwa”.

 

 

Dodał: „Ludzie nieszczepieni nie są niebezpieczni; zaszczepione osoby są niebezpieczne dla innych. Zostało to udowodnione w Izraelu – mam kontakt z wieloma lekarzami w Izraelu – mają duże problemy, ciężkie przypadki w szpitalach są wśród zaszczepionych osób, a także w Wielkiej Brytanii masz większy program szczepień, a także są problemy ”.

 

Obecna grupa robocza ds. pandemii COVID-19 we Francji została „całkowicie spanikowana” po otrzymaniu wiadomości, obawiając się pandemonium, jeśli zastosuje się do wskazówek ekspertów.

Izraelski lekarz Kobi Haviv powiedział Channel 13 News : „95% ciężko chorych pacjentów jest zaszczepionych. Osoby w pełni zaszczepione stanowią 85-90% hospitalizacji. Otwieramy coraz więcej oddziałów COVID. Skuteczność szczepionek spada lub zanika.

Christian Perronne jest jednym z lekarzy nie przekupnych.

 

 

Christian Perronne krytykował na początku plandemi  zarządzanie przez państwo francuskie pandemią Covid-19 , potępiając „państwowe kłamstwa” na temat masek  , testów.

Lekarz uznał, że za wszystkim stoi Big Pharma.

 

Powiedział,  że „istnieje prawdziwa korupcja, która pogrążyła na śmierć dziesiątki tysięcy Francuzów” ,  a przeciwnicy hydroksychlorochiny są „kupowani przez przemysł farmaceutyczny” .

 

 

https://fr.wikipedia.org/wiki/Christian_Perronne

 

Zaktualizowane: 23 września 2021 - 22:44

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish