Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Radni sejmiku świętokrzyskiego przyjęli znak bestii.

Radni sejmik woj. świętokrzyskiego przyjęli w środę uchwałę w sprawie “poszanowania wielowiekowej tradycji i kultury Rzeczypospolitej Polskiej oraz równouprawnienia i sprawiedliwego traktowania”. Jednocześnie uchylono stanowisko “przeciw ideologii LGBT”.

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/swietokrzyski-sejmik-uchylil-uchwale-anty-lgbt/bec86tt

Nadzwyczajna sesja została zwołana przez przewodniczącego sejmiku Andrzeja Prusia (PiS). W porządku obrad znalazły się dwa główne punkty. Pierwszy dotyczył informacji ws. stanowiska Komisji Europejskiej o wstrzymaniu wypłaty środków z programu REACT EU.”

 

Sejmik świętokrzyski jest zdominowany przez PIS i to ten sejmik dotychczas miał stanowisko przeciwne ideologii LGBT.

Jednak władze w tym sejmiku złamał szantaż Komisji Europejskiej, która  wystosowała na początku września list do władz pięciu polskich regionów. Między innymi do świętokrzyskiego, które jest antylgbt.

 

Zmiana stanowiska władz PIS w regionie na poziomie sejmiku pokazuje wielce symbolicznie jak ludzie będą przyjmowac znak bestii kiedy będą w grę wchodzić pieniądze.

 

(15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici. (16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. Ap 13

 

To dlatego powstał taki twór, a raczej potwór jakim jest UE, aby pozbawić narody suwerenności. Właśnie mogliśmy się o tym przekonać poznając decyzje władz sejmiku. Szantażowani pieniądzem ulegli w kwestiach Prawa Bożego. Nagle Prawo Boże stało się mniej ważne, a ważniejszy pieniądz.

 

Kiedyś zaproponowałem po spotkaniu w Kielcach aby stworzyć akcję wyjścia z UE. Powiedział, że to niemożliwe. UK pokazała coś innego.

Ludzie mogą się buntować, ale to wszystko będzie w ramach jednego systemu bestii. Nie poza nim.

 

No niestety tak działa katolicyzm, że coś jest respektowane ale do któregoś momentu. Do czas aż nie będzie kolidować z  WŁASYM INTERESEM.

 

Dlatego uważam i pisuję o tym stale i niezmęczenie, że znakiem bestii nie będzie ani niedziela, ani sama technologia chipu, ale zostanie to powiązane z bezprawiem.

 

Radni sejmiku przyjęli znak bestii.

Wielu to zrobi aby mieć z czego żyć. Sam fakt, że ludzie się dźgali by pojechać na wakacje pokazuje o cielesności i stanie  duszy tych osób.

 

 

 

Zaktualizowane: 23 września 2021 - 06:53

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish