Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Chcesz wiedzieć jak wygląda krew po dźganiach na c-19?

Bardzo mi szkoda jest ludzi, którzy popełnili ten błąd. Tak samo jak jest mi szkoda tych, którzy nie przyjęli dźgania ale pójdą do jeziora ognia.

 

O tym jak wygląda krew po dźgankach na c19 przekonali się niemieccy lekarze, którzy zszokowani stwierdzili po obejrzeniu  krwi zadźganego, że  nie widzieli czegoś podobnego podczas  30-40 latach praktyki i wcale nie czują się z tym odkryciem  dobrze.

 

W tym niemieckim filmie zauważyłem obraz Jezusa, a więc zakładam, że ci lekarze to katolicy.

 

 

https://gloria.tv/post/ANknRXKPL7ym2WNXHKv6rMUXV

 

 

 

Rozmowa w laboratorium z Bärbel Ghitallą, dr. med. Axel Bolland w obecności prawników Holgera Fischera i Elmara Beckera wydobywa to, co niezrozumiałe. Tak zwane „szczepionki” zawierają podejrzane cząsteczki niewiadomego pochodzenia i niezwykłej natury. Już podczas analizy morfologii krwi w mikroskopie świetlnym o wysokiej rozdzielczości można zauważyć, że te błyszczące, metaliczne cząsteczki nie rozpuszczają się ani nie zmieniają we krwi. Na razie pojawiają się nieznane struktury i dziwne postacie. Takie obrazy nie były wcześniej znane z historii choroby pacjenta. Nie można zaprzeczyć związku między „szczepieniem” a poważnymi skutkami ubocznymi pacjenta…. „Mogę tylko powiedzieć ludziom, że to, co się tutaj dzieje, to eutanazja, to, co się tutaj dzieje, to masowe morderstwo, to przestępstwo na dużą skalę!”

 

 

 

„To jest coś zupełnie innego. Te zdjęcia pokazują, że musi to być twardszy materiał. Nie pochłania światła jak te żółte łuki. Jak czerwone krwinki. Dlatego zakładamy, że to metal” 

 

Lekarz wyjaśnia:

„Zdjęcie pochodzi od 72-letniego pacjenta, mojej przyjaciółki, która wraca po drugiej dawce. Powiedziałem jej żeby przyszła do mnie i przyjrzymy się temu. Była tu wczoraj i to jest jej morfologia krwi – wyjaśnia obecnym lekarz.

 

 

“Kiedy szczepię dzieci lub kiedy jestem w hospicjum i widzę szczepionych chorych na raka – co się dzieje w mojej głowie?” Może powinnaś sama pomyśleć – powiedział lekarz do do drugiego lekarza.

 

 

 

Zaktualizowane: 20 września 2021 - 22:06

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish