Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Obie Koree testowały pociski w odstępach godzinnych. Nowe zarzewie wojny światowej.

Chiny – Tajwan, Rosja – Ukraina (plus kraje nadbałtyckie), Izrael – Iran, to miejsca w których w każdej chwili może wybuchnąć wojna.

Ale dochodzi nowy punkt zapalny: Korea Północna kontra Korea Południowa.

 

 

Korea Północna i Południowa przetestowały pociski balistyczne w odstępie kilku godzin w środę, w pokazie potęgi wojskowej, który z pewnością zaostrzy napięcia między rywalami w czasie, gdy rozmowy mające na celu pozbawienie Północy jej programu nuklearnego utknęły w martwym punkcie.

Wojska Korei Południowej i Japonii powiedziały, że Korea Północna wystrzeliła dwie rakiety balistyczne krótkiego zasięgu, które przeleciały 800 kilometrów (500 mil) przed wylądowaniem w morzu wewnątrz wyłącznej strefy ekonomicznej Japonii – co jest niepokojące, mimo że nie dotarły do japońskich wód terytorialnych. Ostatni raz północnokoreańska rakieta wylądowała wewnątrz tej strefy w październiku 2019 roku.

 

 

Q13 FOX poinformował, że oficjalna Koreańska Centralna Agencja Informacyjna Pjongjangu poinformowała, że północnokoreańskie wystrzelenie w środę pochodziło z ćwiczenia „pułku pocisków kolejowych”, który, jak twierdzi, transportował system uzbrojenia wzdłuż torów kolejowych w górzystym regionie centralnym kraju i dokładnie uderzył w cel morski oddalony o 800 kilometrów (500 mil).

 

 

źródło:

https://www.q13fox.com/news/north-korea-reportedly-fires-projectile-toward-eastern-sea-south-korean-officials-say

 

Dodajmy do tego ćwiczenia Zapad 2021 a wszystko układa się w przykrą całość. Oby to tylko były strachy na lachy.

Czas pokaże.

 

 

 

Updated: 16 września 2021 — 21:37

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme