Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Totalitarne obostrzenia we Włoszech od 1 września.

Państwo dwóch mafii (Sycylia i Watykan) ma rozmach.

 

“Od 1 września Włosi zaostrzają przepisy dotyczące paszportów covidowych. Tzw. green pass będzie obowiązywał także w transporcie publicznym oraz w szkołach i na uniwersytetach. Dotychczas posiadaniem “zielonych przepustek” musieli się wykazać klienci restauracji, barów oraz basenów, a także kibice na stadionach.

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-wlochy-dodatkowe-obostrzenia-od-1-wrzesnia-green-pass-w-szko,nId,5442049?fbclid=IwAR26Ckt4PBNjiUcSPOEt6BPaUCPqo657fhfcboDlQEI7V58ktSDrViqXUks#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome”

 

Restauracje, bary oraz baseny my Polacy możemy sobie darować. Dla Włochów restauracje to sport narodowy. Inna kultura.

Tylko jak poradzić sobie z segregacją medyczną jeśli chcesz studiować lub podróżować?

Od środy we Włoszech green pass będzie wymagany we wszystkich rodzajach transportu publicznego, w szkołach oraz na uniwersytetach. 

Osoby, które wybierają się w podróż samolotem, pociągiem, autobusem, statkiem i promem, będą musiały przestrzegać zasad wprowadzonych dekretem zatwierdzonym 6 sierpnia – przypomina dziennik “Corierre dela Sera”.

W transporcie lokalnym green pass nie obowiązuje – czyli w pociągach lokalnych, autobusach miejskich i metrze.

interia.pl

 

Wynika z tego, że system biblijnej bestii, której pastorzy nie rozpoznają powoli doprowadza do zakazu przemieszczania, a więc jest już mocny fundament pod ZNAK BESTII.

 

(16) I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawej ręce albo na czole, (17) tak że nikt nie może kupić lub sprzedać, kto nie ma znamienia: imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18) Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech przeliczy liczbę Bestii, liczba to bowiem człowieka. A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć.” Ap 13.

 

Ludzie nie są świadomi w jakich czasach żyją.

Część zna doskonale ten cytat ale traktuje go jak przepowiednie masona  Nostradamusa. Ot taka ciekawostka, cos  w tym jest, a to proroctwa pochodzące od samego Boga Wszechmogącego a nie jakiegoś bezbożnego jasnowidza.

 

Przyjdźcie do Mnie wszyscyktórzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię.” Mt 11

 

 

Zaktualizowane: 26 sierpnia 2021 - 08:17

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish