Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jezus nie jest jedyną drogą do zbawienia i jest równy Mahometowi i Buddzie wg 60% narodzonych na nowo

Według nowego badania w USA ponad 60% narodzonych na nowo chrześcijan w Ameryce w wieku od 18 do 39 lat wierzy, że Budda, Mahomet i Jezus są dobrymi drogami do zbawienia, a ponad 30% twierdzi, że albo wierzy, że Jezus zgrzeszył tak jak inni ludzie, kiedy żył na Ziemi lub nie są pewni.

 

W ciągu ostatnich 10 lat nastąpił „uderzający spadek” ewangelicznych wierzeń i praktyk religijnych, ponieważ liczba samozwańczych wierzących, którzy wyznają te przekonania, wzrosła o prawie 25%, mówi Probe Ministries w oświadczeniu ogłaszającym wyniki swoich poglądów religijnych. & Praktyki Ankieta.

 

Badanie, w którym w 2020 r. przeprowadzono wywiady z 3100 Amerykanami w wieku od 18 do 55 lat i przyjrzano się różnym innym wcześniejszym badaniom, wykazało spadek „podstawowego światopoglądu biblijnego” — atrybutów Boga, dokładności Biblii, zbawienia i bezgrzeszności Jezusa — z 47% w 2010 r. do 25% w 2020 r. wśród narodzonych na nowo chrześcijan.

 

„Ten wynik jest zaskakującą degradacją światopoglądowych wierzeń narodzonych na nowo chrześcijan w ciągu zaledwie 10 lat”. Oznacza to, że nawet nowo narodzeni chrześcijanie „mogą mieć fałszywy pogląd na Jezusa Chrystusa i przyjąć pluralistyczny światopogląd”, powiedział Kerby Anderson, prezes Probe Ministries.

 

Pastorzy i przywódcy kościelni nie mogą już dłużej zakładać, że członkowie ich kościoła lub organizacji chrześcijańskiej mają biblijny światopogląd”. Badanie wykazało, że spadek liczby osób w populacji ogólnej jest jeszcze większy. Dla podstawowego światopoglądu biblijnego jest spadek z 13% do 6%. Dla rozszerzonego światopoglądu biblijnego spadek wynosi od 9% do nieco ponad 3%.

 

 

https://www.christianpost.com/news/60-of-young-adults-say-jesus-isnt-the-only-way-to-salvation.html

 

Mój komentarz.

 

Trudno się dziwić spadkowi jakości wiary, skoro większość pastorów uznaje, że Prawo Boże nie obowiązuje. Jeśli mówią pasterze, że dekalog został przybity do krzyża, to oznacza, że można robić to co się chce. Jest relatywizm w nauczaniu, kiedy Jezus przyszedł przywrócić prawidłowe rozumienie Prawa.

 

Nikogo nie interesuje przesłanie płynące z Ezechiela:

 

26 I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała. 27 Ducha mojego chcę tchnąć w was i sprawić, byście żyli według mych nakazów i przestrzegali przykazań, i według nich postępowali.”

 

Teraz tacy pastorzy jak Andrzej Cyrikas a także  wielu ekumenicznych pastorów uważa, ze 2 przykazanie jest ważne, ale czwarte już nie. Czy można się zatem dziwić, że mamy w Polsce 0,38% ewangelików.

Tak żenujący wynik jest skutkiem odejścia od Prawa Boga. To z kolei predestynuje do akceptacji systemu kulturowego bestii i jej systemu ekonomicznego. Niestety, większość protestantyzmu jest proizraelska.

 

Ja mam stale do czynienia z  atakami ludźmi odrzucającymi Prawo Boże. Nazywają oni dekalog judaizowaniem.

Jestem jednym z największych przeciwników tej edomicko-chazarskiej religii.

Niestety ale z przykrością stwierdzam ubolewając przy tym, że w protestantyzmie rządzi konformizm i liberalizm.

Jezus jest dla nich elementem religii.

Nie da się spojrzeć bezkrytycznie na to co się dzieje i ja właśnie stosuje tę krytykę.

Wystarczy popatrzeć na poparcie dźgania wśród protestantyzmu żeby poczuć odruch wymiotny.

 

Na koniec powtórzę, to do czego ostatnio doszedłem:

 

MAMY ROK 2021. JEST WDRAŻANY ZNAK BESTII A WIĘKSZOŚĆ PASTORÓW NIE WIE KTO JEST BIBLIJNĄ BESTIĄ…

 

To, że katolicy wierzą zwodzącym kapłanom to rozumiem, ale że rzekomo osoby posiadające Ducha Świętego tuż przed nadaniem znaku bestii nie wiedzą kto jest biblijną bestią z rozdziału 13 to jest kompromitacja. Można się pomylić. Adwentyści przynajmniej uważają, że jest to papiestwo. Ale co z resztą?

Widzimy jak system nie pozwala ludziom kupować ani sprzedawać i choć to nie jest jeszcze finalny znak bestii to system ten wprowadza bestia, a ewangelicy cicho sza…

Nie ma bestii….

Jakość nauczania będzie upadać ale w tym upadku dojdzie do oddzielenia ziarna od plew.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 23 sierpnia 2021 - 17:27

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish