Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Człowiek wstępuje do Marynarki tylko po to, by udowodnić, że Ziemia jest „płaska” i… zobaczyć że się mylił.

To prawda, z Płaskiej Ziemi uczyniono religię i ja w to nie wszedłem.

Wielu chrześcijan nominalnych, kiedy ja się dystansowałem rzucało obelgami, doświadczyłem złośliwości i to nie dlatego, że uważam, że ziemia jest okrągła, czy wklęsła. Ale dlatego, że nie wierzę w to samo co oni. Oto owoce wiary PZ…..

Nienawiść, hejt, docinki i etc…

 

 

 

Teraz news.

 

Teoretyk spiskowy, fan teorii płaskiej Ziemi dołączył specjalnie do marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych, aby udowodnić swoje przekonania, że ​​Ziemia jest płaska – ale zrezygnował po tym, jak otrzymał lornetkę od  członka załogi.

Według Daily Star , oficer marynarki codziennie sprawdzał położenie, prędkość i kierunek swojego statku podczas poszukiwań dowodów na to, że planeta nie jest okrągła na otwartym morzu. Ale w końcu zdał sobie sprawę, że Ziemia jest kulą po tym, jak otrzymał lornetkę i nie był w stanie zobaczyć lądu za horyzontem, powiedział inny oficer marynarki na Reddit.

 

Podoficer zaciągnął się do marynarki  i stał się „bardzo dobrym  oficerem mechanikiem i naprawdę dobrym żeglarzem”. TrungusMcTungus napisał na Reddicie: „Mam znajomego, którego poznałem w marynarce wojennej, który dołączył specjalnie, aby móc zobaczyć, że Ziemia jest płaska na morzu.

 

Na początku tego roku mężczyzna rozpoczął kampanię crowdfundingową, aby wysłać płaskoziemkę w kosmos, aby pokazać im, że planeta jest kulista. 37-letni Marc rozpoczął ambitną zbiórkę pieniędzy z celem w wysokości 250 000 USD po tym, jak miał dość swoich przyjaciół Płaskoziemców. Teraz oficer marynarki ujawnił dziwaczną decyzję, którą człowiek podjął tylko po to, by udowodnić, że Ziemia jest płaska.

 

Ów marynarz sprawdzał wszystko sam osobiście.

 

„Każdego dnia kilka razy dziennie nakreślał położenie statków, ich prędkość, kurs itp., aby móc sporządzić mapę ich trasy. Ostatecznie zdał sobie sprawę, że ścieżka, którą obiera statek, byłaby niemożliwa, gdyby Ziemia była płaska, w oparciu o odległość, którą pokonywali w stosunku do ich prędkości.

Mężczyzna najwyraźniej nabrał podejrzeń, że Ziemia jest rzeczywiście okrągła, ale zanim zdążył podjąć kroki podjęte przez naukowców wieki temu i sam to rozgryźć, jego główny podoficer „wskazał krzywiznę, dając mu lornetkę i wyjaśniając, że jeśli Ziemia jest płaska, powinien być w stanie zobaczyć ziemię, dla której tworzyli” – napisał Redditor.

„Nie widział niczego poza horyzontem. Po tym był przekonany”. Niestety, ponieważ zazwyczaj podpisujesz się pod minimalnym czteroletnim kontraktem, teraz utknął w marynarce wojennej, ponieważ udowodnił sobie, że jest dokładnym przeciwieństwem tego, do czego dążył.

 

źródła:

 

https://www.dailystar.co.uk/news/world-news/flat-earther-joined-navy-prove-24722070

 

https://www.timesnownews.com/the-buzz/article/bizarre-man-joins-the-navy-just-prove-the-earth-is-flat/796573

 

https://www.timesnownews.com/the-buzz/article/bizarre-man-joins-the-navy-just-prove-the-earth-is-flat/796573

 

Byłem jednym z nielicznych wierzących w internecie, którzy nie zajmowali się naciąganiem cytatów biblijnych do teorii Płaskiej Ziemi. Nie dałem się wciągnąć w grę illuminati:

 

 

Teoria Płaskiej Ziemi jak nigdy zebrała swoje szatańskie żniwo podczas plandemii, kiedy ludzie podważający plandemię zostali zaszuflkadkowani jako płaskoziemcy.

 

Prawda jest taka, że nigdy nie jest za późno na zmianę poglądów tak, jak nie jest za późno pojąć listy Pawła a nie je podważać, tylko dlatego, że się ich nie rozumie.

 

Płaskoziemcy to zazwyczaj osoby, które nigdy nie poznały Jezusa, pełni agresji, bez miłości do ludzi, złośliwi.
Kształt ziemi nie zbawia.

 

 

 

Updated: 10 sierpnia 2021 — 10:11

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: