Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Skończyły się żarty o policjantach. Policja mądrzejsza od lekarzy – nie szczepią się.

Jak podaje rozgoryczona gazeta Michnika policja jest jak antyszczepionkowcy. Dla systemu kłamców (biblijnej bestii) nie ma już gorszego określenia obecnie niż “antyszczepionkowiec”

 

 

Spośród prawie 100 tysięcy policjantów w Polsce tylko mniej więcej połowa postanowiła się zaszczepić.*

50% zaszczepionych policjantów może wydawać się mimo wszystko dużą liczbą, gdyż  jest to średnia krajowa zaszczepionych Polaków:

 

“odsetek Polaków zaszczepionych co najmniej jedną dawką szczepionki na koronawirusa wynosi 47,91 proc. Odsetek zaszczepionych dwiema dawkami to 42,04 proc. całego społeczeństwa.” **

 

Jednakże biorąc pod uwagę presję przełożonych oraz charakterystykę pracy policjantów jakby nie było podporządkowanych władzy, która co do zasady powinna czynić dobrze, to odsetek zaszczepionych policjantów jest mizerny.

 

Chwała Bogu za mądrość policjantów, a przypominam że kilka razy się o nich modliliśmy. Przynajmniej ja prosiłem na blogu i w filmie na YT.

 

To koniec ery żartów z głupich policjantów. Policja polska -z nazwy bo z nazwy- ale staje się mądra. Oglądali protesty, widzą co się dzieje, kto kłamie, widzą bareizmy.

 

Nie wiem tylko, czy pula osób przeciwnych kłamstwu kowidowemu stanęła czy przybywa rozsądnych.

Tak czy owak powyższa wiadomość nastraja optymistycznie.

 

 

źródło:

 

*

https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,27389331,fatalne-wyniki-szczepien-policjantow-dr-grzesiowski-od-tej.html?fbclid=IwAR3EOvHAXB8I5XBdM4McaxRg50mi-QH9F1lHtuO_Aq8sWt10ek52yd4mAXQ

 

**

https://300gospodarka.pl/live/ile-zaszczepiono-na-covid-polska

 

 

Updated: 4 sierpnia 2021 — 08:15

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: