Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Śmigłowce i żołnierze będą pilnować Australijczyków aby nie wychodzili z domu.

Dzieje się w Australii.

 

 

Politycy w Australii podobno rozmieścili armię i helikoptery, aby nakazywać  ludziom powrót do domu co jest stricte domowym aresztem, który spowoduje jeszcze większy alkoholizm, falę rozwodów oraz depresje dzieci.

 

 

Według TheSun , jeden mężczyzna uchwycił helikopter z którego  wykrzykiwano  przez głośnik rozkazy pozostania w domu.

https://www.the-sun.com/news/3388310/australia-deploys-military-to-enforce-covid-rules/

 

 

 

 

Na nagraniu niebiesko-biały helikopter okrąża Australijczyka, który wykrzykuje „Co do cholery!” ponieważ ostrzegał, że lokalna policja go znajdzie i nałoży grzywnę. Australia egzekwuje jedną z najpoważniejszych blokad na świecie i niedawno wezwała wojsko do pomocy w egzekwowaniu strategii „Zero Covid”.

 

Żołnierze stali się wrogami obywateli, którzy ich utrzymują.

 

Zgodnie z polityką rządu w Australii osoby łamiące zasady przyłapane na ignorowaniu najnowszych przepisów zostaną ukarane grzywną w wysokości 265 funtów (500 dolarów). Granice pozostają zamknięte, dopóki odsetek populacji otrzymującej oba dźgnięcia  nie skoczy z obecnej marnej liczby 17 procent do 80 procent.

 

 

 

W sobotę aż 1300 policjantów zaroiło się w Sydney i ustawiło blokady dróg w masowym pokazie siły, aby powstrzymać powtórkę brutalnego protestu przeciwko blokadzie z zeszłego tygodnia. Około 300 nieuzbrojonych pracowników wojskowych pomoże policji chodzić od drzwi do drzwi, aby zapewnić, że osoby, które uzyskały pozytywny wynik testu, będą się izolować.

 

Reżim plemienia żmijowego się powiększa. To wszystko przez wspieranie subkultury szatana. Ludzie sami są sobie winni. Odeszli od Boga, a odchodząc od Boga nie da się zbliżyć w inne miejsce niż do szatana.

 

28 Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. 29 Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. 30 Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie” Mt 11

 

 

Przyjdźcie do Jezusa wszyscy zmęczeni plandemią. On Was pocieszy i pokrzepi.

 

Lucyferianie chcą ludzkość wprowadzać w permanentny stres, oni nie tylko żywią się naszym strachem, ale chcą abyśmy pękli i przyjęli ich hybrydową technologię.

 

Updated: 2 sierpnia 2021 — 11:34

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: