Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Podpalono punkt szczepień oraz sanepid. Morawiecki: “znowu doszło do bandyckiego aktu”.

To prawda, doszło do bandyckiego aktu odkąd wypuszczono płyn z tlenkiem grafenu. Ale M. Morawieckiemu nie o to chodzilo.

 

” Znowu doszło do bardzo bandyckiego aktu w Zamościu, gdzie sprawca podpalił państwową stację sanitarno-epidemiologiczną oraz zaatakował punkt szczepień. Rodacy, szczepienia są zaporą przed czwartą falą COVID-19 – powiedział premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu podczas konferencji prasowej zaznaczył, że sprawcy podobnych zajść będą surowo karani.”

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/w-zamosciu-podpalono-punkt-szczepien-i-sanepid-morawiecki-znowu-doszlo-do-bandyckiego/2e1lcyf,79cfc278

 

 

Według mojej oceny doszło, ale najprawdopodobniej do aktu tzw fałszywej flagi, aby zdyskredytować tzw antyszczepionkowców.

Problem w tym, że przeciwnicy szczepionek nie są przeciwnikami szczepionek jak próbuje się ich zaszufladkować, a zwolennikami wyboru, aby każdy miał wybór szczepić się lub nie.

 

To jest wojna informacyjna. To jest prawdziwa wojna, na której giną ludzie i bynajmniej nie Chazarowie.

ZUS już od dawna był niewypłacalny, a więc przy okazji uczynienia z człowieka hybrydy zostaje rozwiązany problem ubezpieczeń społecznych.

 

 

 

 

Updated: 2 sierpnia 2021 — 15:07

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme