Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pentagon mówi, że dźganie na c19 może być obowiązkowe już od 1.09. dla całego personelu wojskowego w USA.

Pamiętacie mój tekst sprzed kilku dni o tym jak w poszczególnych krajach będą zmuszali do dźgania urzędników państwowych..

 

Przymus szczepień w “budżetówce” na całym świecie przyspiesza segregację z Apokalipsy 13.

 

“W zeszłym tygodniu Army Times poinformował, że armia wydała polecenia, aby przygotować się do podawania obowiązkowych szczepionek COVID-19 już 1 września, w oczekiwaniu na zatwierdzenie przez FDA. Pentagon nie może nakazać szczepionek, które nie są zatwierdzone przez FDA. Reprezentant Thomas Massie (R-KY) powiedział, że skontaktowali się z nim członkowie armii amerykańskiej, którzy twierdzą, że zrezygnują, jeśli szczepionki będą obowiązkowe. Wprowadził ustawę, która zakazywałaby obowiązkowego wymogu szczepienia. Reprezentant Ted Lieu (D-CA), który jest rezerwistą sił powietrznych, napisał na Twitterze do Massie, że członkowie wojska powinni zabrać szczepionkę z obowiązku „misji i kraju”.”

https://www.breitbart.com/politics/2021/07/06/pentagon-leaders-will-look-into-making-covid-19-vaccine-mandatory-if-approved-by-fda/

 

 

Pięknymi hasłami piekło jest wybrukowane.

 

Teraz okazuje się, że masa żołnierzy da się zadźgać ze strachu przed zwolnieniem z pracy, utartą kariery. Paradoksalnie wyjdzie na to, że mężczyzna, który powinien mieć odwagę, tej odwagi nie będzie miał, ponieważ wojsko także jest bożkiem.

 

Ale nie ta zagwozdka moralna jest tutaj istotna.

Armia USA liczy sobie prawie pół miliona soldierów (żołnierzy).

Czy wiecie jak powstała grypa Hiszpanka?

 

“To tam powstało pojęcie hiszpańskiej grypy w połowie lat 30. ubiegłego wieku,   w celu zatuszowania epidemii, jaką rozpowszechnili za pomocą szcz – -epień, stosowanych masowo w armii amerykańskiej w 1918-20 roku.”

 

To z mojego artykuły cytującego  ze stycznia roku 2020 kiedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że będzie u nas plandemia:

 

“Użyteczni idioci w akcji” – “chiński wirus Wuhan”.

 

Masa żołnierzy zmarła w wyniku dźgania jak również rozsiewając wir – usa.

 

Czy wiecie jakie mogą być konsekwencje zadźgania prawie 500 tysięcy żołnierzy w obliczu zbliżającego się konfliktu USA – Chiny?

Czy trzeba naprawdę kończyć tę myśl?

 

W Polsce znaczna część pastorów wspiera akcję dźgania a reszta milczy. Gdzie oni mają Ducha Świętego? Oni nigdy go nie mieli.

 

Od października rozpocznie się rzeź na całym świecie. Wydaję mi się, że największym biznesem na jesień i zimę będzie prowadzenia działalności funeralnej.

 

To jest wojna, która przegrywają jednostki mające awersję do prawdy.

 

“Poznacie prawdę a prawda was wyswobodzi”

 

Updated: 8 lipca 2021 — 12:06

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme