Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Mówienie o dwóch płciach w szkole jest bohaterstwem. Nauczyciel zwolniony w Hiszpanii za antylucyferiańskie nauki.

“W kwietniu Barron Lopez za zgodą dyrekcji szkoły przeprowadził lekcję o seksualności człowieka, zgodnie z treścią podręcznika do biologii obowiązującego w pierwszej klasie szkoły średniej. Wychowawca wyjaśnił m.in., że chociaż istnieją osoby transseksualne, które operacyjnie mogą zmienić swoje genitalia, to jednak genetycznie zachowują chromosomy swojej płci urodzenia. – Nauce nie udało się tego zmienić – podkreślił.

https://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-hiszpania-nauczyciel-biologii-zawieszony-za-mowienie-ze-istn,nId,5344038?fbclid=IwAR3NB5t4Dhw-Gdf9QE2u9m6pc7iAFzZoyS1LJkPUoRVID8y8U_c3Q8m6dVU#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome”

 

Za ten pogląd został nauczyciel zawieszony.

Niebawem, myślę, że za rok, dwa góra wszyscy nauczyciele zostaną postawieni przed lucyferiańskim trybunałem sprawiedliwości.

Chwała Bogu za tego nauczyciela, ale myślę, że większość społeczeństwa nie wie w jakich czasach żyjemy. Kompletny brak świadomości. Ja już nie rozmawiam prawie z nikim, kto nie chce poznać prawdy, a przecież tutaj na blogu walczę nadal i uświadamiam. Po prostu nie edukuje już ludzi w realu, tych, którzy nie chcą prawdy i myślę, że spotka ich kara sroga za bierność, za oddawania czci bożkowi telewizji.

 

 

Jezuita, czyli przedstawiciel niszczycieli reformacji, protestantyzmu, SS Rzymu, Jamesa Martin redaktor naczelny „America Magazine” i doradca watykańskiej Dykasterii ds. Komunikacji – zamieścił w kwietniu bodajże   na swoim koncie na Twitterze  wizerunek Matki Bożej Częstochowskiej, broniąc zarazem prawa społeczności LGBT do używania tego symbolu, gdyż, jak tłumaczy, ma ona zbyt mało takich symboli…

https://www.tvp.info/52059083/usa-kontrowersyjny-jezuita-wspiera-sprzeczny-z-nauka-kosciola-film-o-lgbt

 

 

To prawda, za LGBT stoi istota kryjąca się za Matką Boską Rzymu.

Oczywiście Maria matka Jezusa śpi jak każdy śmiertelnik. Natomiast Jezuici, jako zakonnicy Aszkenazyjczyków robią co mogą, aby lucyferianizm się rozrastał przy jednoczesnej ekspansji komunizmu. Hiszpania to mocno lewicowy kraj.

 

Ale przy tego typu sytuacjach jak z nauczycielem pojawia się miecz Jezusa.

 

“: Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na  ZIEMIĘNie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy.” Mt 10.

 

 

Chwała Bogu za wszystkich odważnie stojących na straży Prawa Bożego, które jest tak mocno gnębione przez część pastorów.

 

 

 

 

Updated: 8 lipca 2021 — 19:14

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: