Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Biblijna bestia pali nierządnicę. Stało się – w Kanadzie płoną kościoły.

 

Biblijne proroctwa wypełniają się na naszych oczach.

 

Biblijna bestia syj…m dotychczas ujeżdżana przez nierządnicę zaczyna spalać ją:

 

 (15) I rzecze do mnie: Wody, które widziałeś, gdzie Nierządnica ma siedzibę, to są ludy i tłumy, narody i języki. (16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestia – ci nienawidzić będą Nierządnicy i sprawią, że będzie spustoszona i naga, i będą jedli jej ciało, i spalą ją ogniem, (17) bo Bóg natchnął ich serca, aby wykonali Jego zamysł i to jeden zamysł wykonali – i dali Bestii królewską swą władzę, aż Boże słowa się spełnią. (18) A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto, mające władzę królewską nad królami ziemi. Ap 17.

 

Z informacji BBC wynika, że “Kościół Najświętszego Serca i Kościół św. Grzegorza spłonęły mniej więcej w tym samym czasie w poniedziałek, kiedy Kanada obchodziła Narodowy Dzień Ludności Rdzennej.

Dwa kościoły – zbudowane ponad 100 lat temu – są oddalone od siebie o około 40 km (25 mil) w zachodniej prowincji.

Uważa się, że zastosowano płynne przyspieszacze.

https://www.bbc.com/news/world-us-canada-57564486

 

Ten pożar rozprzestrzeni się na cały świat.

Jednak będzie to pożar duchowy. Spłonie religia jaką jest katolicyzm Rzymu.

Bestia zna o wiele więcej haniebnych faktów dotyczących kościoła Rzymu, ale ujawnia fakty w stosownym dla siebie czasie. Drogi nierządnicy i bestii się rozchodzą. Wybrany na papieża imperium Rzymu 13.03.2013 o godz.  20.13 jezuita Bergolio został głównodowodzącym przedstawicielem bestii na tronie Nierządnicy celem zarówno jej zatopienia jak i wprowadzenia (bez)prawa bestii.

 

 

 

 

Fala nienawiści do fałszywego kościoła Jezusa rozleje się na cały świat, a zapewne jest to dopiero puszka Pandory.

 

 

W tysiącletnich dziejach Kościoła  fanatyzm nieraz  graniczył z bestialstwem i straszliwymi zbrodniami.  Zbrodni pełne były krucjaty, podbój kolonialny  Ameryki, panowanie bezbożnych papieży, działalność Świętej Inkwizycji. W tej książce historia Kościoła zderza się  analizą  mrocznych właściwości ludzkiej natury.

https://www.empik.com/zbrodnie-kosciola-staffa-giuseppe,p1094299046,ksiazka-p

 

To jedna z wielu pozycji ukazująca patologie tej instytucji.

 

Naszym zadaniem  w tym procesie spalania nierządnicy jest  przekierowanie ludzi do Boga tak aby nie wylewać dziecka z kąpielą. Jest w tym wszystkim trzecia droga. Nie trzeba ani tkwić w tym odstępczym kościele, ani przechodzić na bezprawie biblijne a przyjść do Jedynego wszechmogącego Boga YHWH w imię Jezusa Chrystusa.

 

 

Updated: 30 czerwca 2021 — 10:39

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: