Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W Izraelu jedna trzecia nowych przypadków zachorowań na Deltę to osoby, które zostały zaszczepione.

” Przypadki koronawirusa w Izraelu gwałtownie rosną, a rząd w piątek przywrócił potrzebę noszenia masek w pomieszczeniach zaledwie 10 dni po zniesieniu statutu, prawie nigdy, by cieszyć się odrobiną wolności. W niedzielę oczekiwano, że gabinet koronawirusa nałoży inne ograniczenia – choć postanowił wstrzymać się tylko trochę dłużej.”

 

 

Kto jest w temacie doskonale wie, że tego się można było spodziewać, tak samo jak rzezi na jesień. Co odpowiada za czwartą falę? My wiemy…

Dźgania.

Dla przyzwoitości nazywają to już nie wirusem indyjskim ale Deltą. Brzmi to jak operacja wojskowa.

Operacja delta.

 

 

Państwo, które jest w czołówce szczepień teraz czeka na 4 falę.

 

Sześćdziesiąt procent społeczeństwa jest zaszczepione, chociaż wariant Delta uderza w osoby, które zostały zaszczepione. Około jedna trzecia nowych przypadków to osoby, które zostały zaszczepione.
W Izraelu w zeszłym tygodniu wzrosła liczba nowych codziennych przypadków. Nie odnotowano jednak odpowiedniego wzrostu liczby hospitalizowanych osób.”

https://www.jpost.com/israel-news/covid-outbreak-in-israel-should-we-push-the-panic-button-672197?fbclid=IwAR0PVvXq-uP356XyW9WdcB5TFt7UolnRF5uCKSmoxzfYGVvAYtMEmN6T1dY

 

W ub roku obostrzenia weszły w Polsce ok października. Tym razem będą wg mojej oceny już najpóźniej we wrześniu. Wielce prawdopodobne, że pod koniec sierpnia zacznie się powolne wprowadzanie obostrzeń a wrzesień/październik – twardy lockdown.

 

 

Podejrzewam, że moje wezwanie do odbudowy układu odpornościowego nie spotkało się ze zbyt dużym odzewem….

Walka trwa. Przede wszystkim informacyjna.  Na razie nikogo nie zabijają ani nie wsadzają, ale z czasem wrogami staniemy się my, od-szczepieńcy.

W między czasie każdy, kto odrzuca bezprawie Sodomitów będzie prześladowany,

 

 

 

Updated: 28 czerwca 2021 — 09:47

1 Comment

Add a Comment
  1. Ja zacząłem jeździć codziennie 20km na rowerze. Do tego spacery. Nie piję już prawie w ogóle alkoholu, mam tylko problem z rzuceniem palenia papierosów ☹️ proszę o modlitwę. Liczę że w końcu mi się uda pozbyć tego strasznego nałogu. Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: