Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Więzienie dla niezaszczepionych na Filipinach.

“Filipińczykom, którzy nie będą chcieli zaszczepić się przeciw COVID-19, będzie grozić więzienie – ostrzegł prezydent Rodrigo Duterte. W telewizyjnym przemówieniu powiedział, że jest “zirytowany” postawą swoich rodaków, którzy odmawiają przyjęcia zastrzyku.”

https://tvn24.pl/swiat/szczepienia-przeciw-covid-19-na-filipinach-prezydent-rodrigo-duterte-grozi-wiezieniem-antyszczepionkowcom-5127914?fbclid=IwAR05mQoRYAMuOr82JvO_sJm1PJah1rjBs9r-OTHgn1Ji0GmUSDxlG6tw5bw

 

Filipiny, kraj słynący z samo krzyżowania, samo okaleczeń. Kraj w 85% katolicki z prezydentem komunistą. Komunistą, który słynie z

z ostrych wypowiedzi antychrześcijańskich. Ludzie oczekują antychrysta ale jest i było ich wielu.

 

Duterte powiedział kiedyś “Kim jest ten głupi Bóg?”

 

Filipiński prezydent Rodrigo Duterte: „Kim jest ten głupi Bóg?”

 

Poza tym że jest także antykatolicki jest również przyjacielem Trumpa.

 

 

Rok temu powiedział, że Trump zasługuje na reelekcję.

https://www.reuters.com/article/us-philippines-usa-defence-idUSKBN2090FL

 

 

“Masz wybór: zaszczep się albo wsadzę cię do celi – mówił Duterte w orędziu wygłoszonym po raportach o niskiej frekwencji w kilku punktach szczepień w stołecznej Manili. – Nie zrozumcie mnie źle, w kraju panuje kryzys – wyjaśniał prezydent – jestem po prostu zirytowany Filipińczykami ignorującymi rząd””

https://tvn24.pl/swiat/szczepienia-przeciw-covid-19-na-filipinach-prezydent-rodrigo-duterte-grozi-wiezieniem-antyszczepionkowcom-5127914?fbclid=IwAR05mQoRYAMuOr82JvO_sJm1PJah1rjBs9r-OTHgn1Ji0GmUSDxlG6tw5bw

 

Trump do tej pory nie neguje szczepionek a Duterte swoją wypowiedzią pokazuje czym jest mentalny komunizm. Wszak został wybrany na prezydenta jako kandydat socjalistów.

Znany jest z radykalnych działań. Stworzył tzw. Szwadrony Śmierci, w których sam brał udział. Osobiście mordował przestępców.

 

” Według zeznań emerytowanego oficera policji Arturo Lascanasa członkowie szwadronów śmierci otrzymywali od 20 tys. do 100 tys. pesos za zamordowaną osobę, a sam Duterte osobiście zabił ok. 200 osób. Według relacji Edgara Matabato (byłego szefa jednego ze szwadronów śmierci) Duterte ukrywał się pod pseudonimem Charlie Mike i osobiście zabił za pomocą pistoletu maszynowego Uzi agenta służby bezpieczeństwa[1]. Na rozkaz Duterte Edgar Matabato ćwiartował ciała ofiar i wrzucał je na pożarcie krokodylom lub do morza”

https://pl.wikipedia.org/wiki/Rodrigo_Duterte

 

Duterte jest człowiekiem biblijnej bestii….

 

Mniej znanym faktem dotyczącym osławionego przywódcy jest to, że jego była żona od 25 lat, z którą miał troje dzieci, jest pochodzenia żydowskiego.
Ojciec 70-letniej Elizabeth Zimmerman był niemieckim Żydem, który uciekł z nazistowskich Niemiec i otrzymał wizę na Filipiny wraz z około 1300 europejskimi Żydami.”

 

https://www.jpost.com/international/controversial-leader-of-the-philippines-leader-and-his-jewish-ish-family-566406

 

Spotkałem się z poglądem, że WHO jest bestią, ale jest to co najmniej błędne przekonanie. Teza ta nie wytrzymuje tego wersetu:

 

“A jedna z głów jego była śmiertelnie raniona, lecz śmiertelna rana jego była wygojona. I cała ziemia szła w podziwie za tym zwierzęciem.”

 

Czy rana WHO została raniona? Nonsens.

Numer na pogotowie w wielu krajach to nie 999 a 911.

Zresztą ma to małe znaczenie gdyż 666 jest w reklamach banków i je również można by uznać za bestię ale tak nie jest.

Banki, służba zdrowia to tylko narzędzia bestii.

 

 

Rana została wygojona dzięki między innymi takiemu nazwisku jak Theodor Herzl…Ojciec syjonizmu i obecnego państwa Izrael.

 

Wracając do Filipin, im bardziej daje się władzę socjalistom, tym więcej zniewolenia, Powtarzałem to i będę powtarzał: ucisk i obostrzenia różnić się będą w różnych częściach świata.

 

Jeśli będą wybory do sejmu ludzie powinni się sprężyć i zagłosować na (mimo wszystko) Konfederację. Zwłaszcza, że Kaczyński chce wprowadzić przymus szczepień.

 

 

 

Zaktualizowane: 24 czerwca 2021 - 18:21

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. Prędzej pójdę siedzieć niż się zaszczepię

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish