Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Anglia jako lider szczepień ma najwięcej zachorowań….

Nie trzeba być socjologiem, aby zauważyć korelację.

 

Ten news niechaj będzie uzupełnieniem poprzedniego.

Oczywiście szczepionki nie są odpowiedzialne wg rządu UK i mediów ale wariat indyjski:

 

Za pogarszającą się sytuację epidemiczną w Wielkiej Brytanii odpowiada indyjski wariant koronawirusa  Delta. Szacuje się, że 96 proc. nowych przypadków wywołanych jest właśnie przez tę mutację (jeszcze na początku maja było to mniej niż 5 proc.). Co gorsza, że jest on o ok. 40–60 proc. bardziej zakaźny niż dotychczas dominujący wariant brytyjski (Alfa).”

https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-europie,trzecia-fala-w-wielkiej-brytanii–jak-do-tego-doszlo–powod-jest-znany,artykul,94811115.html

 

Wariat z Indii jak to wariat wariuje. Pytanie kiedy dotrze do Polski?

Sprawa jest jasna. Jeśli w UK najwcześniej rozpoczęły się szczepienia, a w Polsce ok 2 miesiące później, to zgadnijcie, kiedy wariat indyjski dotrze do Polski?

W Rosji rozpoczęły się szczepienia jeszcze w grudniu 2021. Efekt?

 

“Liczba wykrytych w Rosji w ciągu doby nowych przypadków koronawirusa jest największa od 1 lutego i wynosi 17 262, łączna liczba zakażeń osiągnęła 5 281 309, wynika z danych sztabu operacyjnego ds. walki z rozprzestrzenianiem Covid-19.”

https://pl.sputniknews.com/swiat/2021061814413454-w-rosji-wykryto-najwieksza-liczbe-nowych-przypadkow-covid-19-od-1-lutego-sputnik/?

 do 29 czerwca przedłużono ograniczenia dotyczące lokali gastronomicznych, imprez w klubach i barach oraz przebywania w  parkach.
W nocy (od 23.00 do 6.00) obowiązuje zakaz serwowania posiłków w restauracjach i kawiarniach za wyjątkiem sprzedaży towarów, obsługi na wynos i dostawy jedzeniautm_source=push&utm_medium=browser_notification&utm_campaign=sputnik_pl&fbclid=IwAR14PST9lHNruj4fy3RQXHo9YZsi-30xE9HFnccVDR16LHpURywyW7pNQJs

 

 

 

Tymczasem eksterminejszyn ludzi bezbronnych w jukej

 

“Pracownicy domów opieki dla osób starszych w Anglii będą mieli obowiązek zaszczepienia się przeciw COVID-19 – podały w środę brytyjskie media, powołując się na źródła rządowe. W środę zaczynają się też konsultacje na temat takiego wymogu dla pracowników służby zdrowia.”

 

 

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/w-brytania-bedzie-wymog-szczepien-dla-personelu-domow-opieki/crcg1t7

 

Czy trzeba być jasnowidzem aby przewidzieć wariaty w Polsce?

Jasnowidzenie to też dobry biznes. W to ciemno widzenien wierzą ludzie  nie potrafiący myśleć….

 

“”Korzystajmy z tych dwóch miesięcy: czerwiec i lipiec, bo potem nie będzie fajnie. Według mnie konkretnie: zgodnie z tym, co zapowiadałem w styczniu i lutym zaraza wraca w sierpniu. Będzie już mniej więcej od połowy lipca o niej mówione. Będą się wokół nas zbierały czarne chmury. Sytuacja będzie narastała i będzie o tym mówione, natomiast w sierpniu to się zacznie. Zaraza, której się boję. Właśnie ta zaraza, czwarta fala, będzie w nas wzbudzała lęk”

Czytaj więcej na https://pomponik.pl/plotki/news-krzysztof-jackowski-przekazal-fatalne-wiesci-podal-date-kied,nId,5305166?fbclid=IwAR2zqIdLpF5vQbeeWTKsFm21IcHzoNdkILenRwSmP0g_ZHAXtVeymA2e4xA#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome”

 

 

Nie wiem chyba zaprzestanę informować o tym co ma być, bo wszyscy są mądrzejsi. Jak widzę tematyka kowidowa nie jest na topie. Będzie dopiero od sierpnia, września….

 

 

 

 

Updated: 18 czerwca 2021 — 22:47

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: