Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zabił kasjera za prośbę o założenie maski.

Kasjer został zastrzelony w poniedziałek w supermarkecie Georgia tylko za to, że poprosił mężczyznę o założenie maski – a emerytowany zastępca, który interweniował, również został zastrzelony, podały władze. Według Atlanta Journal-Constitution i Georgia Bureau of Investigation, popołudniowy horror miał miejsce w Big Bear Supermarket w DeKalb, kiedy pracownik poprosił 30-letniego Victora Tuckera Jr. o zamaskowanie się z powodu pandemii COVID-19.

Tucker odmówił i wdał się w kłótnię z kobietą przed opuszczeniem sklepu bez dokonania zakupu, według raportu i GBI. Podejrzany następnie wpadł z powrotem do środka i rzekomo strzelił jej w głowę, podały władze.”

https://nypost.com/2021/06/14/woman-killed-in-supermarket-for-telling-man-to-wear-a-mask/

 

 

To pokazuje, że bez Jezusa ten cały antysystem jest tak samo a może nawet czasem bardziej grzeszny i nienawistny niż zmanipulowani Kowidianie.

Część myśli, że szczepionki są znakiem bestii. Jeśli ten mężczyzna, który zastrzelił kasjera za prośbę o nałożenie maski  nie przyjął szczepionki,  a zapewne nie przyjął, to oznaczałoby wg tej teorii że będzie zbawiony co jest absurdem teologicznym.

 

Ten ucisk, który teraz mamy nie jest po to by dać ludziom wolność, ale po to, aby się nawrócili od swych złych uczynków.

 

Ludzie pragną wolności, ale tej wolności nie będzie. Ba, reżim będzie większy.

Jakże niewielu z antystemowców protestuje przeciw tyrani tęczowych koszul…

Wolność od maski, wolność od szczepień, ale tyrania ma swoje źródło w grzechu, w Sodomie, w bezprawiu, w duchu antychrysta.

 

Kowidianie atakują ze strachu, a antykowidianie z oburzenia, z ograniczania im wolności.

Chrystusowcy nie atakują nikogo.

 

Chwała Jezusowi!

 

Updated: 15 czerwca 2021 — 09:29

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: