Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

ZUS w listach do płatników nakłania do eksperymentu medycznego.

Czytelniczka podesłała mi scan listu z ZUSu jak poniżej:

 

 

Nakłanianie do eksperymentu medycznego przez ZUS jest nie tylko kuriozalne co perfidne, gdyż komu jak komu ale tej instytucji nie mającej dobrego wizerunku w Polsce najbardziej chyba zależy aby Polacy udział wzięli w tym eksperymencie a dlaczego to sami dobrze wiemy.

 

ZUS to zjadacz pieniędzy Polaków. Truizmem jest to, że nasze składki nie są gromadzone na nasze konta, ale przeznaczane na wypłaty, emerytury dla ludzi, którzy są już na emeryturze, gdyż ten komunistyczny system przejadał i przejada pieniądze ludzi. Tylko co się dziwić, skoro nie ma edukacji w zakresie ekonomii. Jeśli już to tej marksistowskiej lub Keynesowskiej co na jedno wychodzi.

 

Na jesień będzie kolejna fala wycelowana w ludzi nieświadomych, którzy ufają państwu.

Ludzie za głowy się łapią jakim cudem prosto z Ministerstwa Zdrowia wyszła informacja p tym, że zadźgani na kow 1 9  dwa razy częściej UMIERAJĄ niż nie zadźgani.

 

Ministerstwo Zdrowia informuje- zaszczepieni umierają dwa razy częściej na covid-19

 

Ja do tej pory nie wierzę w to co się dzieje i tutaj nie ma jakiegoś wspólnego mianownika dla głupoty. Dotyczy ona każdego zawodu, wykształcenia, każdej religii.

Mało tego, gdyby nie takie kanały, strony jak moje, poziom zwiedzenia a więc umieralności byłby jeszcze większy w samym tzw protestantyzmie gdyż ludzie ufają liderom w kościołach a pasterze nie ostrzegają. Mało tego, co niektórzy drwią nawet.

 

Na jesień kolejna rzeź, kolejne pozbycie się problemu przez ZUS.

W perspektywie roku przybędzie także pacjentów na wydziałach onkologicznych. Dlaczego? To wynika z tego tekstu….

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme