Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zaczyna się masowa dyskryminacja w pracy. Ponad 170 pracowników szpitala w USA zostało zawieszonych po odmowie szczepienia.

10) Złodziej przychodzi tylko po to, aby kraść, zabijać i niszczyć. Ja przyszedłem po to, aby /owce/ miały życie i miały je w obfitości.
(Ewangelia Jana 10:10)” 

 

Szatan i jego ludzie przyszli aby kraść i niszczyć i zabijać.

Chwała Bogu za Jego Słowo.

 

W tym tygodniu ponad 170 pracowników służby zdrowia w szpitalu w Houston w Teksasie zostało zawieszonych na dwa tygodnie bez wynagrodzenia za decyzję o nie zaszczepieniu się na koronawirusa, czego szpital wymaga od swoich pracowników.

Pracownicy zostaną zwolnieni po dwóch tygodniach, jeśli nie zostaną zaszczepieni, poinformował FOX 4 w Dallas. Prezes i dyrektor generalny Houston Methodist Hospital Marc Boom powiedział, że 99% z ponad 25 000 pracowników zostało zaszczepionych przed upływem terminu. „To niefortunne, że dzisiejszy kamień milowy Houston Methodist, który stał się najbezpieczniejszym systemem szpitalnym w kraju, został przyćmiony przez kilku niezadowolonych pracowników”, powiedział Boom w oświadczeniu, według KHOU-TV w Houston.

 

Chwała Bogu za tych 170. Za ten 1% mądrych.

 

Raptem dwa dni temu chyba umieszczałem film z wypowiedzią zwolnionej w USA pielęgniarki.

Następuje przesiew.

 

Według The Texan dziesiątki pracowników protestowało w poniedziałek przed szpitalem po otrzymaniu powiadomienia o zawieszeniu.

„Nie mogą nas tu kontrolować”, powiedziała podczas protestu dzielna  pielęgniarka Jennifer Bridges, liderka pracowników, którzy zdecydowali się nie szczepić. „Mam dość bycia kontrolowaną i ludzi, którzy próbują mi mówić, co mam robić”. Pielęgniarka Pierre Charland powiedziała gazecie: „Nie zaryzykowałabym utraty pracy za nie zaszczepienie się na grypę, ale ta jest inna”.

https://www.foxnews.com/us/more-than-170-houston-hospital-workers-suspended-over-refusing-vaccine

 

1% pracowników, którzy postawili wyżej swoje zdrowie niż pracę, która i tak by porzucili w sposób “naturalny”. Jak miliony podłączonych do respiratorów.

 

To nie wszystko.

Co najmniej 117 pracowników złożyło w zeszłym miesiącu pozew przeciwko szpitalowi, twierdząc, że pracodawca nie może zmusić pracowników do otrzymania „eksperymentalnej” szczepionki. 

 

Wakacje wakacjami, ale zanim będzie 4 fala czy raczej 4 rzeź, część jest przymuszana do szczepień.

 

 

Updated: 11 czerwca 2021 — 18:30

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: