Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Bóg interweniuje. Miliardy cykad w USA i uziemiony samolot prasowy Białego Domu na kilka godzin przed odlotem

Chwała Bogu!

 

 

Dziennikarze, którzy mieli zająć się pierwszą zagraniczną podróżą prezydenta Joe Bidena, we wtorek wieczorem zostali zatrzymani przez cykady na  kilka godzin.

 

Ich samolot czarterowy miał problemy mechaniczne z powodu cykad. Należało wezwać samolot zastępczy i ostatecznie korpus prasowy wystartował z międzynarodowego lotniska Dulles do Wielkiej Brytanii w środę wczesnym rankiem, po ponad sześciu godzinach oczekiwania na odlot.

 

Miliardy tych dużych, hałaśliwych owadów nawiedziły  region Waszyngtonu i inne obszary wzdłuż wschodniego wybrzeża po tym, jak po raz pierwszy od 17 lat wyszły spod ziemi. Należą do Brood X — największej grupy cykad żyjących w 17-letnich cyklach, która obejmuje trzy gatunki.

Nie jest jasne, ile cykad było zaangażowanych w awarię samolotu, ale od tygodni latają one wokół obszaru DC i są wykrywane przez radary dopplerowskie, które są zwykle używane do śledzenia pogody. Tymczasem prezydent Joe Biden i pierwsza dama Jill Biden wystartowali w środę rano do Wielkiej Brytanii na Air Force One z Joint Base Andrews. Zanim Biden wszedł na pokład,  odtrącił cykadę, która poleciała mu na szyję…..

 

Wzmożona ilość i natężeń trzęsień ziemi, wybuchy wulkanów, zalew nietoperzy, chmury owadów to tylko małe preludium tego, co ma ndaejść.

 

 

Zaktualizowane: 11 czerwca 2021 - 18:39

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish