Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szczepany dzięki białku magneto będą narzędziem w zwiedzeniu UFO.

Oczywiście pierwsze słowo w tytule oznacza dźganie ludzi nieświadomych tego co się dzieje. Muszę kodować słowa, gdyż  pragnę by ten tekst miał duży zasięg, gdyż ma bardzo duże znaczenie eschatologiczne.

 

Jeszcze w piątek miałem napisać o tym wszystkim, aż tu dzisiaj ktoś podesłał mi link potwierdzający moją tezę, a jest ona taka:

 

Substancją wpływająca do ludzkiego ciała za pomocą dźgania, którą serwuje nam system bestii sprawi, że ludzki umysł będzie sterowalny.

 

Śmiała teza?

 

Proponuję jeszcze raz przeczytać artykuł o białku magneto z portalu systemowego:

 

“Genetycznie zaprojektowane białko „Magneto” zdalnie kontroluje mózg i zachowanie”.

Jakimś dziwnym cudem propaganda z UFO przybiera na sile akurat teraz.

Oni potrzebowali tych dźgań (szczepanków) do przygotowania ludzkości – dzięki temu syntetycznemu białku kolca – do zwiedzenia UFO.

 

Mylą się ci, którzy uważają, jakoby szczepanki służyły tylko depopulacji i pozbycia się problemu niewypłacalności światowych ZUSów.

 

Pieczeni jest wiele przy tym ogniu: likwidacja klasy średniej (vide Nowy Ład), większy kontrolling, paszporty szczepionkowe, obrót bezgotówkowy, wspomniana depopulacja oraz problem ZUS i sterylizacja, wprowadzenie światowego komunizmu, zjednoczenie świata i budowanie jednej religii itd.

 

To ludzie budują ten system bestii przez brak uświęcenia.. My wierzący biblijnie poznajemy w gąsz

 

Wokół bloga skupione są osoby, które brzydzą się złem, bo to jest ludzka przyzwoitość brzydzić się złem. Nie ludźmi, ale złem.

Wiara w telewizor jest grzechem bałwochwalstwa, a każdy grzech ma swoją cenę.

Przez lata budowany system autorytetu przekierowuje uwagę przeciętnego widza w kierunku ludzi bezbożnych.

Ten profesor powiedział. Piasek powiedział. Edyta Górniak powiedziała, ten lekarz powiedział, Ewa Pawela powiedziała, Zięba tak powiedział, Ator powiedział, ten poseł powiedział. Ale co mówi Słowo Boga? Jak Bóg mówi?

 

 

Wczoraj jadąc na zjazd, przypadkiem słuchałem debaty prezydenckiej w Radiu Zet. Kandydaci na prezydenta Rzeszowa mówili poza Braunem wiele o tolerancji wobec LGBT, aborcji. Rzeszów miastom tolerancji dla “Sodówkowców”. Dla Morza Martwego.

Jednak nawet i sam Braun nie powiedział, że “tak zrobiłby lub nie – Jezus

 

 

Pismo mówi, że

 

24 Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych. Mt 24

 

Czy jest możliwe aby wybrani byli wprowadzeni w błąd?

Osoby odrzucające Pawła oraz boskość Jezusa tkwią w gnozie.

 

“W temacie zbawienia, gnostycyzm naucza, że zbawienie zdobywa się przez znajomość wiedzy o boskości, która uwalnia człowieka z iluzji ciemności. Mimo, iż twierdzą że naśladują Jezusa Chrystusa i jego prawdziwe nauczanie, to jednak gnostycy zaprzeczają jemu w każdej sprawie. Jezus nigdy nie nauczał o zbawieniu z wiedzy, lecz z wiary w niego jako Wybawiciela z grzechu. „Albowiem łaską zbawieni jesteście przez wiarę, i to nie z was: Boży to dar. Nie z uczynków, aby się kto nie chlubił” (Efezjan 2.8-9). Poza tym, Chrystus ofiaruje zbawienie jako dar, dostępny dla każdego (Ew. Jana 3.16), a nie dla wybranych którzy posiedli szczególne objawienie.

https://www.gotquestions.org/Polski/Chrzescijanski-gnostycyzm.html

 

Każdy, kto wspiera taką grupę ma na sobie grzech, gdyż autoryzuje zło.

Ja w ten sposób straciłem starego kolegę z Mazur, który autoryzuje szataństwo swoimi rozmowami z liderem witryny antypawłowej, który  podważa boskość Jezusa i odrzuca Pawła, Marka, Łukasza, Piotra

 

 

Ludzie zaczynają się interesować Bogiem i nagle trafiają w niewłaściwe miejsce. Wszystko jedno czy będzie to duch antychrysta (z bagażem nienawiści do inaczej myślących) zakotwiczony w gnozie czy będzie to denominacja ekumeniczna wspierająca retorykę systemu bestii w kwesti plandemii.

Gros ludzi w zborach pseudo protestanckich (protestanci nie protestują wobec Rzymu, oni w nim są odgórnie jako denominacje) zostało wprowadzonych w błąd i zaszczepankowali się.

 

Według mojej obecnej wiedzy w czym mogę się mylić (mówiłem to na zjeździe w Łebie) osoby zaszczepione stracą zbawienie. Nie dlatego, że się zaszczepiły, ale dlatego, że w wyniku przyjęcia białka syntetycznego i sterowalnego stracą wolną wolę.

Jak wiemy według opracowań lekarzy antysytemowych produkcja białka kolca jest nieodwołalna.

 

Powiedziałem to wczoraj w Łebie jeszcze nie znając tego newsa:

 

“Nieznana choroba atakująca mózg rozprzestrzenia się Kanadzie. Lekarze odnotowali już 48 przypadków schorzenia, a władze zapowiedziały dochodzenie w tej sprawie. Niektórzy pacjenci mają doświadczać apokaliptycznych wizji, w których widzą i słyszą zmarłych.”

https://www.o2.pl/informacje/pacjenci-slysza-i-widza-zmarlych-tajemnicza-choroba-atakuje-mozg-lekarze-bezradni-6647459222612544a

 

Taki dziwny przypadek. Tajemnicza choroba powodująca sny apokaliptyczne, a ludzie nadal nie zauważają powiązań plandemi z czasami ostatecznymi, a system nawet z tego drwi wykorzystując pozorantów religijnych:

 

 

Drwi, gdyż w Internecie nagle wyrosło wielu specjalistów od czasów ostatecznych. Nigdy się tym nie zajmowali, nie mają owoców Ducha, nie budują królestwa Boga, nie nauczają o uświęceniu i nagle stają się żołnierzami Jezusa ze względu na apokalipsę.

Na facebooku jest cała masa grup quasi chrześcijańskich, ale większość nie uznaje dekalogu, a inni z kolei, ci, którym wydaje się, że szanują dekalog nie mają miłości do bliźniego. To takie proste rozpoznać po owocach.

Od tamtego roku nastąpił wysyp specjalistów od czasów ostatecznych, od znaku bestii itp.

 

 

Wracając do  meritum.

Skoro mówimy o znaku bestii.

 

31 maja onet.pl napisał o kolejnej fazie w kierunku znaku bestii:

 

Za zakupy zapłacimy zbliżeniowo dłonią. Wynalazek Polaka zdobywa coraz większą popularność

Coraz więcej osób decyduje się na wszczepienie implantu, dzięki któremu można zapłacić za zakupy bez wyciągania pieniędzy, karty kredytowej bądź telefonu. Wystarczy prosta operacja, by bezpiecznie korzystać z tej rewolucyjnej technologii. Zabieg można przeprowadzić w Lublinie.

https://www.onet.pl/informacje/onetlublin/platnosc-zblizeniowa-dlonia-wynalazek-polaka-zdobywa-popularnosc/n8dmh21,79cfc278?fbclid=IwAR3h-oOKzn72C7JAPLF47MEUJWfWPH7YF4qE7VVmxDzcKiGmx52fCiOwQic

 

 

 

” (16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć” Ap 13.

 

Nadal uważam, że jest to etap przejściowy a docelowo będzie tatuaż elektroniczny.

 

Ludzkość jest przygotowywana do punktu kulminacyjnego tuż przed nadejściem Jezusa. W zasadzie od roku te maski, dystans a teraz szczapanki to inicjacja lucyferiańska.

 

 

Niezidentyfikowana choroba o podłożu neurologicznym powoduje także zaburzenia poznawcze. “New York Times” donosi, że u niektórych pacjentów zaobserwowano halucynacje. Osoby dotknięte schorzeniem miały doświadczać koszmarnych wizji w których widziały i słyszały zmarłych.

 

Według mojej oceny testują grupę losową. Ale teraz ważna część artkułu, gdyż potwierdza mój trop sprzed ok 3 miesięcy:

 

“Lekarze zauważyli, że objawy nowej infekcji mogą przypominać te występujące w przypadku CJD Creutzfeldta-Jakoba.”

 

Dokładnie to wywołują priony, o których napisałem w marcu:

 

 

Naukowcy chwalili się zhakowaniem KROLESTWA ŻYCIA, aby wprowadzić Nowy Ład.

 

Na początku maja skomentowałem pojawienie się tej choroby w Kanadzie:

 

MEDYCY BADAJĄ NOWĄ TAJEMNICZĄ CHOROBĘ MÓZGU W KANADZIE

Teraz już wiem, dzięki tekstowi z mainstreamu, że białko magneto powoduje sterowalność. Nie jest to moja teza a The Guardian.

 

“Genetycznie zaprojektowane białko „Magneto” zdalnie kontroluje mózg i zachowanie”.

 

UFO.

 

 

Raport Pentagonu, który ma być opublikowany w czerwcu  dotyczący obserwacji UFO będzie zawierał załącznik, który będzie przechowywany na podstawie teorii napędzających społeczeństwo, że rząd rzeczywiście ukrywa informacje dotyczące istnienia obcego życia.

Ci, którzy ściśle współpracowali z raportem, powiedzieli Timesowi, że większość ze 120 obserwacji dokonanych przez członków marynarki wojennej USA w ciągu ostatnich 20 lat nie była amerykańską technologią wojskową ani inną technologią rządową. Większość raportu zostanie przedstawiona publicznie Kongresowi 25 czerwca.

https://www.the-sun.com/news/3013183/pentagon-ufo-report-classified-annex-fueling-speculation-aliens/

 

Jeśli moja teza o sterowalności jest słuszna, to wierzących biblijnie pozostanie garstka. Dlaczego?

Po pierwsze już 21 milionów Polaków zaszczepiło się co najmniej jedną dawką szczepionki. Obecnie NIESTETY szczepiona będzie także młodzież, która jest co prawda bardziej sceptyczna, aczkolwiek zasili te 21 milionów powiększając jeszcze tę liczbę.

Jeśli pominiemy dzieci nie mające wpływu na wybory życiowe i wyznawany system wartości i dodamy do tych   niezaszczepionych wyznawców nie małej grupy new age, to zwiedzenie UFO będzie miało  rozmiary istotnie kosmiczne.

Nawet teraz osoby niezaszczepione oraz nie będące w new age, w żadnych grupach wierzą w istnienie tzw obcych cywilizacji.

W ten sposób pozostanie garstka porozbijanych wierzących, którzy będą w nienawiści u wszystkich narodów.

 

Jeśli już na tym etapie pojawia się “tajemnicza” choroba wywołująca sny apokaliptyczne, to co będzie za  rok?

 

Jeśli w tej enigmatycznej chorobie pojawiają się wizje apokaliptyczne, to spokojnie ci sami ludzie usłyszą głos o nadciągających bogach, kiedy będzie zwiedzenie UFO.

 

 

 

Apokalipsa 16

 

10) A piąty wylał czaszę swoją na tron zwierzęcia; i pogrążyło się królestwo jego w ciemnościach, i gryźli ludzie z bólu swoje języki. (11) I bluźnili Bogu niebieskiemu z powodu swoich bólów i z powodu swoich wrzodów, i nie upamiętali się w swoich uczynkach.

 

Dlaczego będą bluźnić osoby, które przyjmą znak bestii? Wszak część mogłaby wziąć na siebie odpowiedzialność przyjęcia go.

Wszyscy przyjmujący znak bestii będą bluźnić Bogu, ponieważ będą sterowalni. System za pomocą fal radiowych wyśle im głosy, które będą obwiniać Boga.

Dźganie się jest sprzedażą swojej skóry za bezpieczeństwo lub przywileje.

 

 

Temat będę badał i na bieżąco Was informował.

Chwała Jezusowi.

 

___________________

Mój blog jest alternatywą dla systemowych i antysystemowych ale niebiblijnych  mediów new age.

 

Od ok 10 lat wzrastam w poznawaniu Prawa Bożego i w oparciu o to Prawo relacjonuję rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza “plandemią”, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.

 

________________

 

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie

 

 

Zaktualizowane: 7 czerwca 2021 - 09:40

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish