Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Politycy również umierają po szczypawkach.

Skopiowana lista z Facebooka:

 

28.05.2021, ŻNIWO OSTATNICH DNI:
‼️⚫️ Znana i lubiana reporterka Radia BBC, Lisa Shaw, matka dwojga dzieci, zmarła dzisiaj w wieku 44 lat na zakrzep krwi w mózgu bezpośrednio po pierwszej dawce szczypawki AZ.
‼️⚫️ dzisiaj zmarł znany i lubiany austriacki reporter telewizyjny Edi Finger, 72. Narzekał ostatnio na bardzo silne bóle kręgosłupa, po czym nagle z jednej sekundy na drugą stracił przytomność. Przyczyna zgonu oczywiście oficjalnie nieznana, jednak tajemnica poliszynela.
‼️⚫️ Kilka dni temu zmarł nagle Paweł Szwed, 54 l., założyciel wydawnictwa Wielka Litera. Napisano, że przegrał walkę z kividem. Jego sasiad napisał na Twitterze, że wydawca trzy dni wcześniej pobrał szczypawkę. W jego wydawnictwie wszyscy o tym wiedzieli, gdyż wypytywał wszystkich, czy już się zaszczypawkowali, i zachęcał do tego usilnie. Po własnej szczypawce zachorował na kivida poszczypawkowego, po dwóch miesiącach wyszedł ze szpitala, by po tygodniu tam wrócić z zapaleniem płuc – i umrzeć.
‼️⚫️ W ubiegłym tygodniu zmarła żyjąca na Cyprze znana brytyjska modelka, Stephanie Dubois, 39 lat, bezpośrednio po otrzymaniu pierwszej porcji szczypawki AZ. Rodzina mówi o tym otwarcie, co jest rzadkością wśród prominentów. Śledztwo na Cyprze w toku.
‼️⚫️ 4 maja zmarł „po krótkiej chorobie” nagle, zupelnie nieoczekiwanie Jan Hahn, 47 lat – bardzo lubiany redaktor telewizji niemieckiej. Jego smierć wywołała wielki szok. W dyskusji pod informacją o jego odejściu zabroniono wspominać czy pytać o możliwość reakcji poszczypawkowej: określono to jako niesmaczne i nietaktowne. Redaktor pozostawił żonę i troje dzieci. Dwa tygodnie później jego bliska przyjaciółka, znana redaktorka ARD, Mareile Höppner powiedziała publicznie: „Jan nie miał raka. Zabiła go ta STRASZNA rzecz.”
‼️⚫️ 6 kwietnia zmarła posłanka PO Anna Wasilewska, 63 l. – ponoć wskutek powikłań po przebytej parę lat temu operacji. Posłanka żarliwie promowała szczypawki i krótko przed śmiercią sama przyjęła pierwszą dawkę, a bezpośrednio po tym akcie wszystkich do tego publicznie zachęcała…Krótko później umarła. W oficjalnym oświadczeniu na temat przyczyny śmierci nie wspomniano ani słowem o evtl. powiązaniu tych faktów.
‼️⚫️ 24 maja zmarła Kalina Mróz, 34- letnia dziennikarka „Gazety Wyborczej”. Osiem dni wcześniej przyjęła szczypawkę, o czym napisała na FB: „Wielu z Was się teraz szczypawkuje (mam nadzieję!) i pewnie podobnie jak ja część przechodzi ciężko entuzjastyczną reakcję immunologiczną na szczypawkę”…Po ośmiu dniach nagle i niespodziewanie trafiła do szpitala, gdzie zmarła.
Nie podano oficjalnej przyczyny zgonu, oraz przemilczano, czy miało to jakikolwiek związek ze szczypawką – a profile dziennikarki zostały zablokowane lub usunięte.
Co obserwuję w Niemczech: w ostatnich tygodniach umiera BARDZO WIELE młodych, znanych osób, ta lista mogłaby się jeszcze długo ciągnąć! Narracja jest jedna: zmarł nagle i niespodziewanie, np. stracił przytomność podczas wycieczki rowerowej, pozostawił rodzinę w bólu. Czasem jednak pisze się o jakiejś starej chorobie, powikłaniach po czymś które nagle wyszły na jaw.. Każda jednak osoba, która w komentarzu zapyta o evtl. szczypawkę, jest natychmiast pouczana, że jest to niesmaczne, brak szacunku dla zmarłego i jego rodziny, zostawcie umarłych w spokoju… Mało kto odważa się więc stawiać już to pytanie, choć komentarzy wyrażających zdziwienie taką wielką liczbą śmierci młodych ludzi jest mnóstwo.
W tym poście przytoczyłam tylko kilka ofiar spośród tych znanych, medialnych… Ale ile anonimowych, poza najbliższymi i kręgiem przyjaciół nikomu nieznanych osób odchodzi dzień w dzień z tego samego powodu? Ludzi którzy z jakichś dla nas niezrozumiałych przyczyn nie poinformowali się o tym, co wprowadzają do swojego organizmu? Którzy tak ślepo zaufali propagandzie? ONI WSZYSCY ODESZLI, ABYŚMY MY ZOBACZYLI KONSEKWENCJE TEGO „ZŁOTEGO STRZAŁU” NA WŁASNE OCZY…
____________
Dlaczego umieszczam ten spis zmarłych mimo, że generalnie nie jest to nic nowego?
Ano dlatego, że okazuje się, iż na szczytach władzy i show buisnessu są ludzie niewtajemniczeni, spoza masonerii i my oceniając te “góry” nie możemy wszystkich wkładać do jednego worka.
Z drugiej strony, prosty człowiek zastanawiający się nad tym eksperymentem medycznym ma więcej mądrości niż notable i gwiazdy.
Szkoda ludzi. Szatan kradnie dusze. Na prawdę warto informować o tym co się dzieje choćby z powodu przedwczesnej śmierci pierwszej, która może być dla wielu także śmiercią drugą.

Zaktualizowane: 31 maja 2021 - 17:10

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish