Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pożałują, jak dawno niczego nie żałowali – powiedział dzisiaj o Zachodzie Putin.

W dalszej części dzisiejszego przemówienia Putin powiedział:

 

“Chcemy mieć dobre relacje ze wszystkimi uczestnikami społeczności międzynarodowej. Ale czepiają się Rosji – to tu, to tam – powiedział Putin. Dodał następnie: “nie chcemy palić mostów, ale jeśli ktoś zechce je palić, to powinien wiedzieć, że odpowiedź Rosji będzie szybka, asymetryczna i ostra. Pożałują, jak dawno niczego nie żałowali – powiedział.

 Mówił o “zewnętrznym podżeganiu” do niepokojów na Białorusi i próbie zamachu na Aleksandra Łukaszenkę. Przypomniał także o byłym prezydencie Ukrainy Wiktorze Janukowyczu, który miał zostać “wypędzony w wyniku zamachu stanu zainicjowanego z zewnątrz”.

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wladimir-putin-wyglosil-oredzie-do-rosjan-ostrzega-zachod-pozaluja/6f6ezj9,79cfc278

 

Wiadomo, że Putin jest taka sama marionetka Banku Światowego jak Biden, aczkolwiek ciężko się nie zgodzić z próbą podżegania niepokojów na Białorusi.

Putin jest mocno zdecydowanym politykiem i ciężko die było spodziewać jakiegoś lelum polelum.

Myślę, że po tym przemówieniu nastąpi szybka eskalacja działań. Obym się mylił. Wystarcza nam problemy związane  z plandemią, dysfunkcjonalnością  służby zdrowia. Wojna tylko by dobiła wielu, ale jest nadal wielce możliwa…

 

 

 

 

Updated: 21 kwietnia 2021 — 13:12

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: