Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Tajemnica owiec tworzących krąg w Anglii. Czego to zapowiedź?

 

Setki owiec ustawiły się niczym  w słynnych  kręgach zbożowych i nikt nie wie dlaczego…

47-letni Christopher Hogg jechał  na rowerze, kiedy zobaczył ten dziwaczny spektakl na polu w Rottingdean w East Sussex.

 

Powiedział: „Owce są zwykle hałaśliwe, codziennie je mijam, ale tego dnia były bardzo ciche i spokojne.

– Było tak cicho, jakby były w transie. To było bardzo niesamowite.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9453965/Mystery-hundreds-sheep-stand-circle-field.html

 

Na świecie jest coraz więcej ewenementów, anomalii, tak jakby przyroda chciała nas o czymś poinformować.

Ale to nie wszystko..

W Kielcach bóbr wyszedł na ulice..

 

https://kielce.naszemiasto.pl/bobr-wedrowal-po-centrum-kielc-przechodnie-chcieli-mu-robic/ar/c1-8234635

 

W tymże samym artykule stwierdza się, że:

“W ostatnim czasie bobry coraz częściej pojawiają się w okolicach Silnicy i zalewu przy ulicy Klonowej , ale zazwyczaj przebywają w miejscach oddalonych od ludzkich siedlisk.”

 

Wczoraj w Bielsku Białej po południu sarny hasały sobie między domami:

 

 

 

 

To, co stworzył Bóg daje znać, że coś nadchodzi….

Myslę, że takich zjawisk będzie więcej.

Niech Bóg ma nas w swojej opiece…

 

 

 

 

Updated: 17 kwietnia 2021 — 23:50

2 komentarze

Add a Comment
 1. Witam. Nie doszukiwałbym się bożej interwencji w powyższych sprawach, zwierzęta zawsze (zwłaszcza po nocy) lubią sobie wyjść z kryjówek, w miastach widywano nie tylko sarny, ale także Lublin miał swego czasu najazd dzików i to w centrum miasta 🙂 co do owiec to ciekawe, ale także nic nowego, renifery tworzą takie okręgi i wiemy o tym od bardzo wielu lat – prawdopodobnie jest to taktyka, gdy zwierzęta wyczują zagrożenie robią właśnie taki wir (tak czują się bezpieczniej i mogą zdezorientować drapieżnika), w przypadku reniferów dochodzi jeszcze aspekt zimna, w ten sposób również ogrzewają siebie nawzajem. 🙂

  Napomknąłem o Lublinie, z tego miasta pochodzi człowiek, który opatentował właśnie podskórną kartę kredytową, coś a’la czip (widziałem już nawet o tym reportaż w polskiej telewizji i zachwyty nad tak wygodną technologią). Chociaż ten młody człowiek obecnie mieszka w Londynie, to aspekt Lublina jest tu całkiem ciekawy, jest to “kozi gród”, położony na siedmiu wzgórzach, a nowoczesnym symbolem miasta jest oko cadyka – te wszystkie symbole przenikają się ze sobą, łącząc się z duchem antychrysta.

  Z innej beczki, właśnie krajowa rada etyki mediów zdjęła z anteny program pana Pospieszalskiego Warto Rozmawiać za “przedstawienie tylko głosów krytyki w związku z działaniami rządu podejmowanymi w pandemii” – dość ciekawe uzasadnienie. Zwolenniczką uciszenia pana Pospieszalskiego i jego sceptycyzmu co do tak zwanej pandemii była związana z partią rządzącą i zasiadającą w radzie niejaka pani Lichocka.

  Ciekawe dlaczego jak w mediach państwowych przedstawia się tylko głosy nawołujące do szczepień to nie ma tu żadnego naruszenia zasad etyki, jak tylko ktoś wyrazi swoje zdanie i podważy najjaśniejsze autorytety to jest to złamanie zasad etyki?!

  Czasem zajmuję się astrologią (nie mylić z magią), stąd też nie zdziwiły mnie nic a nic wojenne działania Rosji. Od początku kwietnia na niebie “króluje” Mars, wchodząc w interakcje z wieloma ciałami niebieskimi, 3 dni temu mieliśmy dość osobliwe zjawisko koniunkcji i okultacji Marsa z Księżycem – z niektórych miejsc Ziemi od pasa Egiptu po Indie widziane to było jak muzułmański symbol “gwiazda wpisana w półksiężyc”. Nie nadaje tu planetom, żadnym nadzwyczajnych mocy, ale wiem że “władcy tego świata” bardzo chętnie korzystają z tego co się dzieje na nieboskłonie i dopasowują swoje działania do tego.

  Jeszcze ciekawostka o farmacji, nie wiem czy to już było poruszone na blogu, ale farmacja została zakazana w Biblii!!! Farmacja pochodzi od greckiego farmakon – ma ono znaczenie lekarstwo ale w sensie magiczny napój, czar, urok, magiczny napój, gusła. Jeśli ktoś ma wątpliwości niech sam spojrzy na grecki przekład Biblii jest wiele przykładów ale podam jeden, Apokalipsa roz. 9 wers 21:

  καὶ μετενόησαν ἐκ τῶν φόνων αὐτῶν, οὔτε ἐκ τῶν φαρμάκων (pharmakōn!!!) αὐτῶν, οὔτε ἐκ τῆς πορνείας αὐτῶν, οὔτε ἐκ τῶν κλεμμάτων αὐτῶν.

  i nie odwrócili się od zabójstw swoich ani od swoich czarów (pharmakōn!!!), ani od wszeteczeństwa swego, ani od kradzieży swoich.

  W kontekście tak zwanej pandemii i szczepień ma to wielkie znaczenie! Bóg nas przed tym ostrzega. Tu okazuje się, kto tak naprawdę wierzy, czy Bóg nam nie obiecał, że ten kto w niego wierzy chociażby go żmija ukąsiła nic mu nie będzie? a tu proszę jeden mały wirus, a ludzie już w kolejkach do szczepienia – obserwuję to trochę z niedowierzaniem, jak mało wiary jest w tych ludziach. Pan jest żcyiem, nie ma innego.

  Wszytskiego dobrego, trzymajcie się w zdrowiu, umocnieni w Duchu Najwyższego.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: