Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zakrzepy krwi po szczepionce Johnson & Johnson.

Co prawda niewiele przypadków zgłoszono, ale nie wiadomo ile zostało niezgłoszonych… Żadne państwo nie prowadzi rzetelnych statystyk.

 

Amerykańskie Centers for Disease Control and Prevention oraz Food and Drug Administration podały, że badają niezwykłe skrzepy u sześciu kobiet, które wystąpiły 6 do 13 dni po szczepieniu. Skrzepy powstały w żyłach odprowadzających krew z mózgu i występowały razem z niską liczbą płytek krwi. Wszystkie sześć przypadków dotyczyło kobiet w wieku od 18 do 48 lat. Amerykańskie federalne kanały dystrybucji, w tym miejsca masowych szczepień, wstrzymają stosowanie szczepionki J&J.

 

Zaleca się, aby osoby, którym podano szczepionkę J&J, które odczuwają silny ból głowy, brzucha, nóg lub duszności w ciągu trzech tygodni po otrzymaniu zastrzyku, skontaktowały się z lekarzem.

 

Johnson & Johnson powiedział, że był świadomy doniesień o „zdarzeniach zakrzepowo-zatorowych” lub zakrzepach krwi, ale nie ustalono żadnego związku ze szczepionką.

„Jesteśmy świadomi, że w przypadku szczepionek Covid-19 zgłaszano zdarzenia zakrzepowo-zatorowe, w tym trombocytopenię” – powiedział Johnson & Johnson w oświadczeniu. „Obecnie nie ustalono wyraźnego związku przyczynowego między tymi rzadkimi zdarzeniami a szczepionką Janssen Covid-19”

 

źródło:

https://apnews.com/article/us-pause-j-and-j-vaccine-blood-clot-reports-2dde2aacf486bab59844ef907a28cbce

 

W Stanach Zjednoczonych podano już ponad 6,8 ​​miliona dawek szczepionki Johnson & Johnson, a także dziesiątki milionów dawek szczepionek wyprodukowanych przez firmy Pfizer-BioNTech i Moderna.

 

 

Updated: 14 kwietnia 2021 — 18:00

1 Comment

Add a Comment
  1. Pytanie tylko, czy ten zakrzep występuje częściej u zaszczepionych osób niż u tych niezaszczepionych.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: