Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nie żyje szefowa lewicowej “Radykalnej młodzieży” walczącej o legalizacje aborcji w Argentynie. Zmarła w wyniku powikłań poaborcyjnych.

María del Valle González López (23l), szefowa “Radykalnej młodzieży” (Juventud Radical de Argentina) walczącej o legalizację aborcji w Argentynie zmarła na skutek powikłań poaborcyjnych po legalnej aborcji wykonanej Misoprostolem.

 

Szkoda tej zwiedzionej dziewczyny, ale wejście w struktury lewicowe zawsze prędzej czy później będzie niezbyt korzystne duchowo a i często fizycznie dla ludzi oddalających się od Boga.

Logo tego komunistycznego i przeciwnego życiu oraz wartościom biblijnym ugrupowaniu przypomina bolszewicki symbol ucisku:

 

 

Podczas protestów kobiet spod znaku pioruna w Polsce szkoda mi było tych młodych bezmyślnych dziewczyn, a teraz szkoda mi jest tej młodziutkiej Argenrtynki.

 

Link:

La primera muerte por un aborto legal: María del Valle González López presidenta de UCR en Mendoza

Jeśli w ostatniej chwili się nie nawróciła to niestety taka osoba zbawiona nie będzie. Niestety.

Może przynajmniej jakaś część działaczek proaborcyjnych na świecie w ten sposób się nawróci.

 

 

Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza. Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie. ” Mt 18.

 

Aborcja jest współczesną forma składania ofiar Baalowi i każdy kto to robi jesli nie zawróci z tej drogi wejdzie w konflikt z Bogiem.

 

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 14 kwietnia 2021 - 22:06

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish