Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dania wstrzymuje szczepienia Astra Zeneca z powodu poważnych skutków ubocznych.

Nawet ci, którzy się szczepili dobrze wiedzieli, że wszystkie szczepionki bez względu na to czy sa z KFC czy z MacDonalda są eksperymentem medycznym. Nieważne czy to Astra od Zenka czy Johnoson produkujący kosmetyki czy Pfizer z Grecji.

 

W Danii u części osób stwierdzono zakrzepy krwi i to już na etapie tuz poszczepionkowym a co dopiero za kilka miesięcy czy lat…

 

 

Już na początku marca wykryto czy raczej zgłoszono łącznie dziesięć przypadków zakrzepów krwi u osób po przyjęciu szczepionki AstraZeneca przeciwko Covid-19.

 

Ciekawe jest stanowisko rządu duńskiego:

 

“Gdybyśmy w Danii byli w innej sytuacji, na przykład gdybyśmy przechodzili trzecią falę, a służba zdrowia byłaby pod presją oraz nie mielibyśmy wielu osób zaszczepionych, to nie zawahalibyśmy się stosować tej szczepionki. Mimo występowania rzadkich, ale poważnych skutków ubocznych” – powiedział.

Szef Duńskiej Rady ds. Zdrowia powołał się na duńsko-norweskie badania, które wykazały m.in. możliwość wystąpienia zakrzepów krwi w mózgu po przyjęciu szczepionki AstraZeneki.”

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/dania-rezygnuje-ze-stosowania-szczepionki-firmy-astrazeneca/q6y9gh4

 

Czyli gdyby była trzecia fala, to woleli by zabijać ludzi szczepionkami, które maja chronić…

Dlaczego zatem nabojów z karabinu nie nazwiemy szczepionkami?

 

 

Skoro tyle się mówi ostatnio o Rosji. Może to, co robią (nie)rządy to rosyjska ruletka?

 

 Biada prawodawcom ustaw bezbożnych i tym, co ustanowili przepisy krzywdzące, 2 aby słabych odepchnąć od sprawiedliwości i wyzuć z prawa biednych mego ludu; by wdowy uczynić swoim łupem i by móc ograbiać sieroty! 3 Lecz co zrobicie w dzień kary, kiedy zagłada nadejdzie z dala? Do kogo się uciekniecie o pomoc, i gdzie zostawicie wasze bogactwa? 4 Nic, tylko skulić się [wam] pomiędzy jeńcami albo paść wśród pomordowanych. Po tym wszystkim nie uśmierzył się gniew Jego i ręka Jego – nadal wyciągnięta.” Izajasza 10

 

 

Updated: 14 kwietnia 2021 — 17:43

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: