Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

UFO zgodnie z moimi przewidywaniami ma kształt trójkąta….

Od wielu lat pisywałem, że UFO będzie musiało mieć słuszne pochodzenie. Dlatego niezmiennie od 8 lat uważam, że znakiem bestii będą dwa trójkąty.. Gwiazda Remfana:

 

Znak bestii z apokalipsy to piramida

Tymczasem dowiadujemy się wraz z postępującą propagandą UFO, że   niszczyciel Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych opublikował film ukazują UFO  w kształcie piramid, które roiły się nad statkiem nocą.

 

 

Na Instagramie @jeremycorbell Corbella (znany filmowiec Netflixa)  i na stronie internetowej Corbella twierdził on, że był w stanie zweryfikować ich autentyczność po przeprowadzeniu wywiadów z „tymi, którzy mieliby wiedzę o wydarzeniach”, a także po współpracy ze znanym dziennikarzem śledczym George’em Knappem. Raport ujawnia, że ​​18-sekundowy klip, który rzekomo został zabrany na pokład USS Russell, zaczyna się od pokazania czegoś, co wydaje się być trzema słabymi kulami unoszącymi się na niebie.

 

To wtedy kamera jest widziana, gdy się rozsuwa, aby odsłonić czwarty niezidentyfikowany obiekt, a następnie przybliża go, aby ujawnić jego pozorny trójkątny kształt. Obiekty wydają się również migać wielokrotnie i są również otoczone dwoma innymi słabszymi kształtami – chociaż nie jest jasne, czy są to po prostu flary obiektywu. Jeremy udostępnił również trzy zdjęcia niezidentyfikowanego „kulistego” statku, które również zostały zrobione przez USS Omaha.

 

Atmosfera obserwujących ziemię UFO jak to dokumentuje od wielu lat jest podgrzewana przez coraz to nowe “fakty”.

Fani new age z niesłychana łatwością kupią bajkę o obcej cywilizacji, choć my wiemy, że UFO to nic innego jak demony, a wiemy to z relacji chrześcijan, którzy mieli być uprowadzeni przez UFO i po wypowiedzeniu imienia Jezusa UFO nagle znikało…

Natomiast osoby nie znające Jezusa zostały porywane.

Karty satanistów Illuminati pokazują, że UFo będzie użyte w tej globalnej grze:

 

 

Jednak karty mają to do siebie, że można je użyć lub nie…

Ciekawostką jest druga karta ze statkami kosmicznymi nad kościołem:

 

 

Według mojej oceny ewentualne pochwycenie ludu Bożego mogą tłumaczyć porwaniem przez UFO. Należy być gotowym na wiele wariantów.

 

Pragnę tylko jeszcze raz wykazać związek między światem okultyzmu a UFO

 

 

 

 

Foto z “chrześcijańskiego” mega kościoła.

Jan Paweł 2 w Polsce.

 

 

 

Raz jeszcze UFO z okrętu marynarki wojennej:

 

 

Źródło filmu:

 

 

Prawdopodobnie szykuje się mega zwiedzenie. Kiedy ono nastąpi ciężko to stwierdzić, ale jedno jest pewne: ludzkość jest programowana.

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 12 kwietnia 2021 - 10:10

5 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Witaj serdecznie, Detektywie prawdy tak jak sam się określiłeś jest kilka tematów które można poruszyć, oglądałem kilka twoich filmików twoich analiz, napewno niegdyś słyszałeś o Projekcie Blue Beam z hologramami tego napewno użyją (Będzie działał cuda z całą swoją Mocą tak mówi Pismo Święte) i słońce zacznie pulsowac i tego roczny filmik i pet goat 3 z Antychrystem będącym w Piramidze w Zimę, a jest Piramida ogromna na Antarktydzie. Trójkąty jak ktoś dobrze zauważy oznaczają ogólnie Egipt nawiązują do władzy Faraona i tak też właśnie z Antychrystem będzie jak Faraon. Co do Mesjasza przyjrzeć się warto Osobie Davida Meyera Rotschilda. Pozdrawiam serdecznie masz ciekawe przemyślenia, pamiętaj pierwsza rzecz która będzie w trakcie wojny to odcięcie internetu będzie tylko radio i to też zakłócone.

  1. Tak to tez bdb trop. Biorę go pod uwagę.
   ps
   Blue Beam to już trochę jakby przezytek… W Chinach są wielkie reklamy. 5D? np byk wyskakujący z budynku. Ja nie wiem czy kogos może zwieźć blue beam

  2. Blue Beam z powrotem Chrystusa np. Tak że zwiedzie nawet o ile to możliwe i wybranych. Ile osób ma świadomość w ogóle tego że Jezus Chrystus przyjdzie niedługo wielu myśli że tak naprawdę nic nie ma jak łatwo jest ludzi oszukać to jest naprawdę katastrofa jeśli z głupimi maskami wprowadzając psychozę robią co chcą a ludzie się poddają temu no to Oni już wiedzą na ile się mogą posunąć.
   Ile osób kiedyś widziało na własne oczy hologram a zwłaszcza na niebie. A jeszcze głos w głowie, kiedy Ci na górze nawet kombinują z falami dźwiękowymi i radiowymi niczego nie można bagatelizować.

 2. Ten symbol oka występował w chrześcijaństwie długo przed tym zanim masoneria przyjęła go za jeden ze swoich symboli. A tak poza tym, dlaczego Bóg pozwoliłby na zwiedzenie ludzi? Nie każdy ma przecież dostęp do Biblii.

  1. występował gdyz jest to starożytny symbol szatana (Horusa). Wszechwidzące oko. Masoński kościół jedynie to przejął

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish