Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ameryka chroniła dowódcę gestapo z Austrii odpowiedzialnego za deportację tysięcy Żydów.

Chazarscy Żydzi z USA nie mieli nigdy skrupułów co do Żydów z Europy.

Jak podaje onet.pl:

“Jeden z głównych dowódców tajnej policji Hitlera, odpowiedzialny za deportację dziesiątek tysięcy Żydów, był chroniony przez władze amerykańskie i niemieckie po II wojnie światowej, a następnie dołączył do zachodnioniemieckiego wywiadu, który wiedział o jego wojennej roli – informują niemieckie i amerykańskie media.”

Franz Josef Huber, odpowiedzialny za deportację dziesiątek tysięcy Żydów, uniknął kary dzięki wsparciu USA i zaczął pracować dla zachodnioniemieckiego wywiadu. Oficer Gestapo, który posiadał również stopień generała brygady w SS, kierował jedną z największych sekcji hitlerowskiej policji, rozciągającą się na całą Austrię i obejmującą zadania na wschodzie. W Wiedniu po przejęciu władzy przez nazistów jego oddziały ściśle współpracowały z Adolfem Eichmannem przy deportacjach do obozów koncentracyjnych i obozów zagłady.

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/dowodca-gestapo-w-austrii-po-wojnie-szpiegowal-dla-amerykanow/n5fmnw6,79cfc278

 

 

Ameryka sponsorowała Hitlera.

 

Henry Ford od 1922 roku wspierał Hitlera, a jego syn Edsel Ford kontynuował rodzinną tradycję. W 1942 roku zachęcał francuski oddziału Forda do zarabianiu na zbrojeniu Wehrmachtu. Wyprodukowane pojazdy używano przeciwko amerykańskim żołnierzom, po wylądowaniu we Francji w 1944 roku. Zakłady produkowały we Francji dla Niemiec i dla krajów będących pod ich okupacją.

Henry Ford w 1938 roku otrzymał nazistowski medal uznania. Portret Henrego Forda wisiał w bardzo dobrze eksponowanym miejscy w biurze Hitlera.

Nazistowska twierdza gospodarcza – IG Farben

Trzy domy bankowe: Dilon Read, Harris Forbes oraz National City Company – przekazały ¾ pożyczek reparacyjnych używanych do stworzenia niemieckiego systemu kartelowego, w tym dominujących IG Farben i Vereinigte Stahlwerke. Te dwa molochy produkowały 95% materiałów wybuchowych dla Hitlera w czasie II WŚ.

Senator Homer T. Bone powiedział przed senacką Komisją do Spraw Wojskowych „Farben to Hitler, a Hitler to Farben”. W przededniu II WŚ IG Farben była największą spółką chemiczną na świecie, ze szczególną pozycją w III Rzeszy. Założona została w 1925 roku przez geniusza organizacyjnego Hermanna Schmitza, który po wojnie zasiadł na ławie oskarżonych w Norymberdze za zbrodnie wojenne popełnione przez IG Farben. Obok niego znaleźli się również pozostali dyrektorzy i zarząd spółki – wszyscy poza amerykańskimi kooperantami i Amerykanami zatrudnionymi w firmie. Ich udział przemilczano.

https://obserwatorgospodarczy.pl/gospodarka/21-europa/1489-jak-amerykanski-biznes-sprawil-ze-hitler-doszedl-do-wladzy

Takich kwiatków jak Franz Josef Hube szef tajnej policji Hitlera chroniony przez tę zdemoralizowaną Amerykę jest pewnie więcej.

Teraz akurat takie informacje wychodzą i powinniśmy się zastanowić dlaczego. Zwłaszcza, że opublikował tę wiadomość NY Times..

 

 

 

 

 

 

Updated: 6 kwietnia 2021 — 19:56

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: