Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dlaczego chcą zaszczepić całą planetę?

Znalezione w sieci.

 

_______________

 

Ważna informacja: dlaczego Kabał chce zaszczepić całą planetę
Chyba znalazłem odpowiedź (której długo szukałem) na globalne pytanie – dlaczego Kabala chce zaszczepić całą planetę.
Osoba, której list przetłumaczyłem dla Ciebie poniżej jest sędzią USA. Posłuchałem kilku imponujących wywiadów. Ma świadomość wielu takich pojęć jak istnienie amerykańskiej korporacji i spółki zarządzającej, oszustwo z aktem urodzenia, akt urodzenia wexels.
Tłumaczenie.
′′ Czas, aby wszyscy pamiętali o prawnej definicji ′′ śmierci “.
W dziwnym świecie skorumpowanych zdradzieckich mistrzów słowo ′′ śmierć ′′ może oznaczać prawdziwą, fizyczną, potwierdzoną śmierć koronera, ale może oznaczać też alienację polityczną, albo może oznaczać zrzeczenie się mienia lub innego dziedzictwa.
Skoncentruj się na ostatnim znaczeniu – ′′ wyrzeczenie się spadku czy innego dziedzictwa”.
Czy Twoje unikalne DNA jest dziedzictwem?
Czy świadomie przyjmując szczepionkę, która zmieni Twoje DNA na zawsze nie zrzekniesz się tego Bożego dziedzictwa?
Czy można w ten sposób stracić swoją tożsamość i prawa jako żywy mężczyzna lub kobieta i zostać zidentyfikowanym jako coś ′′ innego jako organizm modyfikowany genetycznie?
Dokładnie tak może się stać.
Ciągle próbują tego samego sposobu oszukania ludzi.
.
Wykorzystują sztucznie stworzoną pandemię, żeby zmusić do przyjęcia ich ′′ szczepionki ′′ na chorobę, która ponoć ′′ zabija ′′ miliony.
Co masz na myśli mówiąc ′′ zabija “?
Tutaj w grę wchodzi inny rodzaj ′′ śmierci ′′ i magicznie zobaczysz, jak liczba zgonów wzrośnie geometrycznie, gdy więcej osób przyjmuje szczepionkę.
Przeczytaj to jeszcze raz.
W miarę przyjmowania szczepionki liczba ′′ zgonów ′′ wzrośnie astronomicznie.
Po szczepieniach każdy z nich zostanie usunięty ze stada i uznany za ′′ martwego “. Nie są już w naturalnym stanie jako żyjący mężczyźni i kobiety, zostali wprowadzeni w ′′ stan ′′ genetycznie zmodyfikowanego organu będącego właścicielem jednego banku. Czy teraz zaczynacie rozumieć cały sens szczepień?”
_______________
Daje wiele do myślenia. Temat śmierci tożsamości będę badał dalej. Jedno jest pewne: oni chcą ludzi opatentować, a biblia wyraźnie mówi, kto przyjmie znak bestii w czasach ostatecznych.
I sprawia , że wszyscy : mali i wielcy , bogaci i biedni , wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać , kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia . Tu jest [ potrzebna ] mądrość . Kto ma rozum , niech liczbę Bestii przeliczy : liczba to bowiem człowieka . A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć. Ap 13.

Zaktualizowane: 4 marca 2021 - 09:54

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish