Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szkolenie rasistowskie Coca-Coli zachęca pracowników, aby „starali się być mniej biali”

W systemie diabła są równi i równiejsi.

 

Pracownicy Coca-Coli zostali poinformowani podczas szkolenia internetowego, aby „starali się być mniej biali” w celu zwalczania dyskryminacji na tle rasizmu. Zdjęcia z internetowego seminarium szkoleniowego Coca-Coli zostały udostępnione w mediach społecznościowych w tym tygodniu, pokazując slajdy zawierające wskazówki, jak „być mniej białym”, w tym być „mniej ignorantem” i „mniej uciążliwym”.

 

Co oznacza być mniej białym?

 

„Być mniej białym to znaczy” – czytamy na jednym slajdzie, wymieniając takie rzeczy, jak „bądź mniej arogancki, bądź mniej pewny, bądź mniej defensywny, bądź bardziej pokorny, słuchaj, wierz, zerwij z apatią” i „zerwij z białą solidarnością”. Na innym slajdzie czytamy: „W obliczu rasizmu: zrozumienie, co to znaczy być białym, kwestionowanie tego, co to znaczy być rasistą”.

 

Nie wiem jak to rozumieć, ale chyba jeśli powiem, że mam fajne czarne spodnie, to będzie to oznaką rasizmu.

Rasizmu nie było dopóki nie powstał syjonizm.

Dobrze wiemy, że za Black Lives Matter stoi Soros aszkenazyjski spekulant.

 

„W Stanach Zjednoczonych i innych krajach zachodnich biali ludzie są uspołecznieni, aby czuć, że są z natury lepsi, ponieważ są biali” – czytamy na innym slajdzie udostępnionym w mediach społecznościowych. „Badania pokazują, że w wieku od 3 do 4 lat dzieci rozumieją, że lepiej być białym” – kontynuował.

 

Wspólne slajdy szkoleniowe spotkały się z mieszanką aprobaty i okrzyków, niektórzy ludzie mówili, że rozważą zakup większej ilości produktów Coca-Coli , a inni grożą bojkotem firmy. „Wydaje się to rażącą dyskryminacją rasową dla tego prawnika ds. Zatrudnienia” – napisał na Twitterze  prawnik ds. Zatrudnienia Harmeet K. Dhillon.

 

źródło:

https://www.the-sun.com/news/2379531/coca-cola-racism-training-staff-to-be-less-white/

 

To nie wszystko.

Ten globalny idiotyzm przyjmuje już skrajne formy.

Otóż AI Yuotube zablokował kanał szachowy z powodu naruszenia wytycznych społeczności i używania języka rasistowskiego. Pod koniec ubiegłego roku YouTuber, który tworzy popularne filmy o szachach, odkrył, że jego kanał został zablokowany z powodu zarzutów o „szkodliwe i niebezpieczne” treści.

 

Mimo że kanał został przywrócony w ciągu 24 godzin, YouTube nie wyjaśnił, dlaczego zablokował na krótko chorwackiego szachistę Antonio Radicia, znanego również jako „Agadmator”, ze swojej platformy, poinformował Dailymail.

Eksperci podejrzewają, że to użycie słów takich jak „czarny” i „biały” zmyliło filtry AI Yutube. Okazało się, że 80% filmów o szachach oznaczonych jako szerzenie nienawiści w rzeczywistości ma takie terminy jak „czarny”, „biały”, „atak” i „groźba”.

 

😀

 

Nienormalny świat. On już był zły, ale teraz jest życiem wariata. Taki jest system szatana – nienormalny.

 

Ale my tu mówimy o ludziach z lewicy. Tylko, że mnie ostatnio pewien chrześcijanin zwrócił uwagę na moje logo podburzając innych, że mam mroczne logo. No tak bo czarno białe. Czyli logo też mam rasistowskie..

 

Jest jednak takie jedno państwo, które uważa się za lepsze od innych, obywatele tego państwa uznają się za ród wybrany, ale nie są rodem wybranym. Jeśli już to diabła.

Tak więc rasizm jest relatywny i zależny od punktu siedzenia.

Rasizm jest pojęciem stworzonych przez komunistów, których bracia w wierze (mamona) stworzyli niewolnictwo….

 

No cóż, w swej ocenie bądźcie istotnie mniej biali, ale bardziej czarno biali jak moje logo.

” Niech wasza mowa będzieTaktaknienie. ” Mt 5.

 

 

Updated: 23 lutego 2021 — 11:37

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: