Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Astra Zeneca i Janssen informują, że teraz chcą szczepić noworodki i kobiety w ciąży.

Na wstępie jeszcze raz przypominam, aby protestanci nie uznający moich zasad wiary odeszli z tego bloga. Nie chcę się z Wami sprzeczać. Wy macie inne prowadzenie a ja inne. Dajcie mi spokój. Idźcie swoją drogą.

_______________

 

Tego szaleństwa nie ma końca. Do ekspansji szczepień przywykliśmy tak samo jak do masek. W naszym przypadku do ich widoku, rozgłosu itp. Szczepienia są numerem jeden w rozmowach, informacjach i reklamach.

 

Ludzie kompletnie pojęcia nie mają jakim błogosławieństwem jest społeczeństwo nacechowane wartościami biblijnymi. Im dalej od biblii tym większa tyrania i satanizm.

Dla przykładu w komunistycznych Chinach, czyli państwie marzeń aszkenazyjczyka (Chazara) Marksa, wymaz pobierają ludziom z odbytu….

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-01-29/nowa-metoda-testow-na-koronawirusa-chinczycy-pobieraja-wymaz-z-odbytu/

 

Czy wyobrażacie sobie masowe wymazy Polaków z odbytu?

Ludzkość naprawdę jest zacofana a nauczyciele historii minęli się z powołaniem. Historia powinna nas uczyć, a nie uczyć zapamiętywania. Stale to powtarzam od lat, że w szkołach uczy się dat, a nie myślenia. Jeśli sami się nie weźmiecie za edukowanie swoich dzieci, to będą wyedukowanymi, posłusznymi robotami z papierem wyższej uczelni.

Dowód? Umierający lekarze po szczepieniach na kowid. Dyplomy do kosza. Ukończenie ciężkich studiów będące tylko dowodem na posłuszeństwo korporacjom. To samo dotyczy magistrów farmacji.

Jednym z powodów mojej rezygnacji z pracy w wyuczonym kierunku była służba korporacjom. 5 lat studiów do kosza. Tyle, że mogę przenieść wiedzę na blog. Brałem udział w badaniu, jeszcze na studiach,  zleconym przez amerykańską (czytaj słusznych) firmę, która miała na celu najprościej mówiąc jak tylko się da, stwierdzić czy uda się przekręt z wciśnięciem Polakom “nowej” –  partii Platformy Obywatelskiej. Ale ta partia nie była nowa. PO była tylko zmiany nazwy Unii Wolności. Notabene partii skrajnie nacjonalistycznej. Balcerowicz, Geremek, Mazowiecki, Tusk. Chyba rozumiecie co mam na myśli pisząc skrajnie nacjonalistyczna?

 

Wracając do świadomości Polaków. W tekście z piątku ukazałem różny stopień tyrani i obostrzeń porównując sytuacje wokół Polski. Na Słowacji bez testu nie zrobisz zakupów. My hasamy sobie po lasach, plażach bez maski. Nasza policja fakt faktem podzielona co do represji ale i ze względu na sumienie jest dowodem na ludzkie instynkty obce policji w Kanadzie czy Australii.

 

My Polacy wypracowaliśmy gen, którego bym nazwał “genem walki o wolność”, który uruchamia się w takich skrajnych sytuacjach. Zabory, dwie wojny i okupacja chazarska po 1945 roku zrobiły swoje.

 

Szkoda tylko, że Polacy nie są świadomi tego, iż Kościół Rzymski jest kościołem Edomitów i Chazarów. Ale i na to przyjdzie czas.

Pisząc tak długi wstęp pragnę zmusić do myślenia, które nie boli.

U nas póki co  nie ma przymusowych testów, ale Słowacy mogą się póki co jeszcze cieszyć tym, że wymazy nie są z odbytu jak w komunistycznych, a więc bezbożnych Chinach, przy czym w tym całym totalitaryzmie bardzo duży odsetek przychodzi do Jezusa.

Jeśli Polacy będą ignorantami, to przyjdą do Boga również w warunkach skrajnej opresji.

Jakość społeczeństwa wynika z wyznawanych poglądów i wartości.

 

Tymczasem szczepionki Covid-19 mają być testowane na dzieciach, a nawet noworodkach. 

 

 

Mieszkańcy różnych większych miast Polski mają swoje ksywy. Dla przykład Warszawiacy to krawaciarze, Częstochowianie to medaliki, a Kielczanie to scyzoryki. No więc ten przysłowiowy  nóż się w kieszeni otwiera kiedy czytamy takie informacje. Dzieci nie mające jeszcze dobrze zbudowanego systemu odpornościowego faszerowane trucizną. Przypominam lekcje z wczoraj:

 

 

 

 

AstraZeneca poinformowała, że w tym miesiącu rozpocznie się próba na 300 wolontariuszach w wieku od 6 do 17 lat w Oksfordzie, Londynie, Southampton i Bristolu.

źródło:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9258207/Covid-vaccines-set-tested-six-year-old-children-newborns-pregnant-women.html

 

 

Czy sześciolatek może być wolontariuszem? Czy spełnia kryteria definicyjne?

 

Wolontariusz to osoba, która dobrowolnie i bez wynagrodzenia angażuje się w pracę na rzecz organizacji pozarządowych. Centrum Wolontariatu definiuje „wolontariat” jako działalność podejmowaną na rzecz innych, wykraczającą poza więzy rodzinno-koleżeńsko-przyjacielskie.

 

W myśl rozumienia tego, czy sześciolatek lub choćby 10 latek może świadomie i dobrowolnie angażować się w pracę na rzecz organizacji pozarządowych?

 

Myślę, że kajdany nie tylko zostały nałożone  w świecie ekonomii czy medycyny, ale także w sferze języka.

Druk pieniądza bez pokrycia kilka banksterów, antybiotyki, które sieją spustoszenie a tutaj język, będący nowo mową.

Zostały nam wciśnięte złe kody kultury.

Hasło “Zrównoważony Rozwój” to neokomunizm. Bolszewicy szli mordować ludzi z hasłem

 

„Wolność, równość, braterstwo”

 

Ale czy faktycznie te hasła były prawdziwą istotą rewolucji?

 

Masowe zbrodnie komunistyczne – zbiorowe mordy popełnione przez reżimy państw komunistycznych w XX wieku, z łączną liczbą ofiar szacowaną pomiędzy 85 a 100 milionów ludzi.

 

Ładne były hasła? “pienkne”…

Ludzkość nie rozumie kodów językowych.

Zło jest opakowywane w dobro.

 

Dzisiaj mamy inne hasła węża, który mówi “na pewno nie umrzecie”

 

 

Sezon na dźganie dopiero się rozpoczyna. Smutek mnie ogarnia wielki, że biorą się za dzieci. Chociaż ludzi starszych również  jest mi  żal w przeciwieństwie do świadomych złoczyńców.

 

 

Janssen w zeszłym miesiącu ujawnił, że badania na dorosłych wykazały, że pojedyncza szczepionka Covid jest w 66 procentach skuteczna w zapobieganiu koronawirusowi. Wielka Brytania zamówiła 30 milionów dawek szczepionek Janssen, a dostawy mają pojawić się w drugiej połowie tego roku, jeśli szczepionka zostanie zatwierdzona przez organy regulacyjne.

JanSsen to część Johnson and Johnson.

 

Znane marki węża.

 

„Dzisiejsze złożenie wniosku o zezwolenie na użycie w nagłych wypadkach naszej badawczej jednorazowej szczepionki COVID-19 jest kluczowym krokiem w kierunku zmniejszenia obciążenia chorobami ludzi na całym świecie i położenia kresu pandemii” – powiedział dr Paul Stoffels, wiceprezes zarządu Komitet i dyrektor naukowy w Johnson & Johnson.

W związku z przekazaniem do FDA i ciągłymi przeglądami z innymi organami ds. Zdrowia na całym świecie, pracujemy z wielką pilnością, aby jak najszybciej udostępnić społeczeństwu naszą badaną szczepionkę”

https://www.jnj.com/johnson-johnson-announces-submission-of-application-to-the-u-s-fda-for-emergency-use-authorization-of-its-investigational-single-shot-janssen-covid-19-vaccine-candidate

 

Wróg jest bez skrupułów. Dźganie dzieci to dobry biznes, nowy target.

Ludzie opamiętajcie się!!!

“Wystarczy bierność ludzi dobrych by zwyciężyło zło!”

 

Umieszczajcie na swoich profilach ważne informacje. To nic, że znajomi nazwą Was oszołomami. Ten się śmieje, kto płacze pierwszy. To taka moja parafraza ignorancji.

 

Bóg chce dla nas dobra, ale ludzie nie chcą tego dobra. Nawet protestanci. Protestanci nie są zainteresowani dietą biblijną wolą chorować aby później zabłysnąć modlitwą.

Co było lepsze w Edenie? Posłuchać Boga odnośnie diety biblijnej i nie jeść owocu z drzewa poznania czy zignorować ten zakaz?

 

Na koniec jeszcze inny aspekt. Dobrze wiemy, że te szczepienia są eksperymentem medycznym. Mało tego mają nas przygotować do transhumanizmu. Masowe wycinanie drzew w Polsce nie jest przypadkowe.  Tworzone są warunki pod nie 5G ale już 6G.

Ludzkość oddaje rządy szatanowi tak jak zrobili to nasi prarodzice.

Mieliśmy nierozsądnych prarodziców ziemskich, ale mamy dobrego, mądrego, mocnego, troskliwego świętego Ojca w niebie.

Ty decydujesz czy popełnisz ten sam błąd co Adam i ewa czy też zaufasz Słowu Boga.

Żyj mądrze jak mówi Ojciec a nie jak wąż czy ludzie.

 

_________________________

Jestem christiańskim, biblijnym publicystą, blogerem, vlogerem i miłośnikiem Prawa Bożego.

Od ok 10 lat kieruje się Prawem Bożym i w oparciu o to Prawo relacjonuje rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza plandemią, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.
________________
Mój profil na Facebooku: https://www.facebook.com/detektywprawdy 

 

Gab (odpowiednik fejsa) https://gab.com/DetektywPrawdy

_______________________
Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:
Odbiorca: Piotr
W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”
PKO. nr konta: 03102026290000910204005278
Dziękuję serdecznie

_________________________

 

 

Zaktualizowane: 15 lutego 2021 - 09:34

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish