Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W USA planują utworzyć „Ministerstwo Prawdy”.

Pisarz New York Timesa wezwał we wtorek administrację Bidena do wyznaczenia  kogoś, kto zajmie się dezinformacją i krajowym ekstremizmem.

 

Kevin Roose, felietonista ds. Technologii w  The Times , pisze:

„Kilku ekspertów, z którymi rozmawiałem, zaleciło, aby administracja Bidena utworzyła między agencyjną grupę zadaniową do walki z dezinformacją i krajowym ekstremizmem, na czele której stałby ktoś w rodzaju „ rzeczywistego mistrza ”. ”

 

Jeden z tych ekspertów, Joan Donovan, dyrektor naukowy Shorenstein Center on Media, Politics and Public Policy na Uniwersytecie Harvarda, zasugerował nawet, że nowa administracja mogłaby powołać „komisję prawdy”, podobną do Komisji z 11 września, w celu zbadania planowanie i wykonanie oblężenia Kapitolu 6 stycznia.

 

Powieść George’a Orwella „1984” była ostrzeżeniem przed jego dystopijną wizją rządu, który zrobi wszystko, by kontrolować narrację, tworząc „Ministerstwo Prawdy”. Taka sugestia dla „reality-cara” pokazuje, że twórczość Orwella wydaje się być bardziej aktualna niż kiedykolwiek.

źródło: cbn1.

 

„Ministerstwo Pokoju zajmuje się wojną, Ministerstwo Prawdy kłamstwami, Ministerstwo Miłości torturami, a Ministerstwo Obfitości głodem. Te sprzeczności nie są przypadkowe, ani nie wynikają ze zwykłej hipokryzji: są celowym ćwiczeniem podwójnego myślenia ” –  George Orwell,  1984

 

Na nasz język zło nazywane dobrem na każdym poziomie. Ministerstwo Zdrowia ma doprowadzać do chorób.

Pragnę zauważyć, że większość zborów nie naucza o diecie biblijnej i mówią, że to co jest niekorzystne dla naszego zdrowia, czyli świnia, obecnie jest uświęcone.

Generalnie wszystko można uświęcić co się tylko chce…

 

Ta szopka odegrana z “atakiem” na Kapitol miała właśnie to spowodować – dać pretekst do uciszania prawdy.

Tak dokładnie czułem, kiedy Trumpowcy, (Trampki) chcieli dokonać krajowego zrywu niczym Powstanie Kościuszkowskie, że Trump macza w tym palce, że on ma utopić ten ruch wolnościowy i stało się.

Ale porażka Trumpa i dezinformacje wysyłane przez QAnon – zapewne twór wywiadu ( B. Fulford jest Żydem) miały dać przyczynek do uciszania poszukiwaczy prawdy. QAnon wiele włożył pracy w ośmieszanie teoretyków konspiracyjnych. Zrobił to mistrzowsko. Przyciągnął ludzi z zaburzeniami psychicznymi, by ci karmili się nawet najbardziej naiwnymi teoriami.

 

Tuż po zgraniu przeze mnie wypowiedzi Trumpa o “cudownych szczepionkach” napisano do mnie, że to tajny kod wojskowy oznaczający rozstrzelanie pedofili z Deep State.

Chciałem zwrócić uwagę, że w tę teorię Deep State i relacje QAnon propagował znany człowiek w polskim internecie, odrzucający listy Pawła.

 

Trzeba naprawdę uważać, kogo się linkuje.

 

Tak czy owak zapewne ministerstwo prawdy postanie i nie będzie dotyczyło ruchu “Mam wybór”, ale stron podważających plandemię.

 

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 4 lutego 2021 — 15:20

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: