Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

41-letnia pracownica służby zdrowia w Portugalii umiera dwa dni po otrzymaniu szczepionki Pfizer.

Aż dziw mnie bierze, że taki news wyszedł spod pora systemowego dziennikarza…

 

 

Jak podaje portal DailyMail:

 

Pracownica  służby zdrowia zmarła dwa dni po otrzymaniu szczepionki przeciwko koronawirusowi Pfizer .

41-letnia Sonia Acevedo doznała „nagłej śmierci” w domu w Nowy Rok 48 godzin po otrzymaniu szczepionki. Oczekuje się, że sekcja zwłok odbędzie się później dzisiaj lub jutro.

 

Mówi się, że matka dwojga dzieci, która pracowała w pediatrii w Portugalskim Instytucie Onkologii w Porto, nie doznała żadnych niepożądanych skutków ubocznych po szczepieniu.

Ojciec pani Acevedo, Abilio Acevedo, powiedział portugalskiemu dziennikowi Correio da Manha: „Wszystko było w porządku. Nie miała żadnych problemów zdrowotnych.

 

„Miała szczepionkę Covid-19, ale nie miała żadnych objawów. Nie wiem, co się stało. Chcę tylko odpowiedzi.

„Chcę wiedzieć, co doprowadziło do śmierci mojej córki”.

Pracodawcy pani Acevedo potwierdzili, że zmarła kobieta została zaszczepiona przeciwko koronawirusowi 30 grudnia i powiedzieli, że nie zostali powiadomieni o żadnym „niepożądanym efekcie”, gdy została wstrzyknięta lub kilka godzin później.

Portugalski Instytut Onkologii powiedział w oświadczeniu: “ W związku z nagłą śmiercią asystenta operacyjnego z pierwszej oferty publicznej w Porto w dniu 1 stycznia 2021 r., Rada Dyrektorów potwierdza to wydarzenie i wyraża szczery żal rodzinie i przyjaciołom, mając pewność, że ta strata jest również odczuwalna ”.

Dodał: „Wyjaśnienie przyczyny śmierci będzie zgodne ze zwykłymi procedurami w takich okolicznościach”.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9111311/Portuguese-health-worker-41-dies-two-days-getting-Pfizer-covid-vaccine.html

 

 

Szczery żal? Dziewczyny już nie ma i szczery żal pomimo tylu informacji o zagrożeniach…

To mogą tylko zaoferować lekarze, którzy są masonami. Musicie wiedzieć, że wielu lekarzy (nie wszyscy) jest członkami tajnych organizacji, które pomagają ich karierze. Przypominam, że Szumowski należał do Zakonu Rycerzy Malty.

Te szczepionki stają się już rosyjską ruletką. Albo przeżyjesz albo nie. Ale na razie nic nie wiemy o kancerogennych skutkach tych dziabań.

 

Z tego co wiem pielęgniarka z USA jednak chyba nie przeżyła:

 

Dlaczego system ujawnił film z mdlejącą pielęgniarką po szczepionce?

 

 

Uzmysłówcie sobie jak bardzo ważną rolę pełni PRAWDA.

Na poziomie fizycznym brak poznania prawdy a najgorszym przypadku może doprowadzić do śmierci. W nieco lżejszym np do porażenia mózgowego, autyzmu itp.

Na poziomie duchowym, brak poznania prawdy doprowadza do śmierci drugiej. Kiedy my będziemy się cieszyli życiem wiecznym bez chorób i satanistów inni będą w piekle czymkolwiek ono jest.

 

W obu przypadkach sytuacja jest nieodwracalna. Tej pielęgniarki już nie ma na tym świecie. Miejmy nadzieję, że jest zbawiona.

Ale śmierć jest zamknięciem drzwi. Już nie da się nic naprawić. Ani w kwestii zbawienia ani w kwestii odzyskania życia. Gdyby tylko jej rodzice lub ona sama miała wiedzę…

Kiedy my będziemy się cieszyć górami, jeziorami, morzami i jeszcze pewnie większą ilością atrakcji inni będą w jeziorze ognistym. Dlatego, że uwierzyli kłamstwu.

 

 

Prawda w dzisiejszych czasach jest niesamowitym skarbem. To dlatego tak bardzo staram się ludziom ukazywać zagrywki ludzi oddanych szatanowi, aby jak największa ilość ludzi nie zginęła.

 

____________

Od ok 10 lat kieruje się Prawem Bożym i w oparciu o to Prawo relacjonuje rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza plandemią. 

To jest czas na wyjście z tego Babilonu i przyjście do Słowa Bożego. Przyjdź już dziś do Jezusa Jedynego Zbawciela od wszelkiego zła.

 

Mój blog stanowi antidotum na kłamstwa świata ciemności.

_________________

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie

 

 

 

Updated: 5 stycznia 2021 — 15:26

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: